Kobieta nosiła ten sam strój przez 3 miesiące, a większość jej znajomych i przyjaciół nawet tego nie zauważyła

A wszystko dlatego, że wybrała idealne ubrania.

Jeśli wpadasz w panikę za każdym razem, gdy zastanawiasz się, co masz założyć z całej garderoby, możesz skorzystać z rady dziennikarki i pisarki Kate Liver.

Od trzech miesięcy nosi te same ubrania na przyjęcia, urodziny, prezentacje książek, a nawet randki — mówi, że oszczędza czas, nerwy i pieniądze, a także chroni naturę.

Wybrała idealny strój do takiego eksperymentu – o tym, że nosi to samo, czasami nie podejrzewają nawet jej przyjaciele!

Przez trzy miesiące wszystkie jej ubrania – to była ciemnoniebieska kurtka Claudie Pierlot, niebieski sweter Zara, niebieskie dżinsy i buty. Zmieniała tylko skarpetki — czasem były z jamnikami, a czasem z pingwinami.

Kiedy na zewnątrz było zimno, Kate musiała założyć na siebie coś ciepłego, gdyż jest Australijką i nie jest przyzwyczajona do brytyjskiej pogody.

Jednak wierzchnia odzież kobiety była zawsze ta sama – duży płaszcz, szalik w kratkę i rękawiczki kupione na jarmarku bożonarodzeniowym w Pradze.

Kate jest introwertykiem i większość czasu spędza, pracując w domu. Wcześniej, kiedy musiała brać udział w jakimś publicznym wydarzeniu, czuła się bardzo niespokojna, ponieważ musiała wybierać, co na siebie założyć.

Kate zaczęła nosić te same ubrania na urodziny, spotkania biznesowe, prezentacje książek i randki z lenistwa.

Pierwsze trzy razy nosiła ten sam strój, ponieważ nie chciała wybierać czegoś innego. A potem tak jej się to spodobało, że postanowiła zostawić sweter, kurtkę i dżinsy jako uniform.

Teraz, za każdym razem, gdy otrzymuje zaproszenie, Kate zawsze wie, co robić. Według kobiety teraz zbiera się w 20 minut i oszczędza nie tylko dużo czasu, ale także nerwy, ponieważ nie musi ciągle myśleć o tym, w co się ubrać.

73-letnia kobieta zaczęła uprawiać fitness i zmieniła się nie do poznania. Wcale nie wygląda na staruszkę

Kobieta nie umiała znaleźć wspólnego języka z innymi ludźmi. Dopiero po rozmowie z psychologiem dowiedziała się, że to choroba

Kobieta niespodziewanie znalazła wśród podarowanych komisu przedmiotów coś niezwykłego