Horoskop na 20 maja 2020. Co nas czeka

Baran

Dla Barana dzień rozpocznie się w przyjemnej, lekkomyślnej atmosferze, ale wraz z rozwojem wydarzeń sytuacja się pogorszy. Prawdopodobnie nie będziesz zadowolony z konsekwencji złego dowcipu. Może wystąpić wzrost zapotrzebowania, zwiększony apetyt, a także nadmierny entuzjazm.

Byk

Dzisiaj najlepiej zawiesić wszystkie swoje plany i zająć się tylko powszednimi drobnymi sprawami. Gwiazdy zalecają oszczędzać siłę i nie wyczerpywać swoich zasobów. Nadmierne podekscytowanie, nadmierna hojność, poświęcenie się zabiorą dużo energii, którą dziś lepiej zaoszczędzić, niż wydać.

Bliźnięta

Dzisiaj Bliźnięta mogą zostać świadkami dramatycznych wydarzeń w życiu swojej grupy lub obserwować burzliwe procesy społeczne. Gwiazdy zalecają nie brać udziału w zamieszkach: niewiele to da ci i twoim przyjaciołom. Możesz podjąć ryzyko, jeśli zależy ci na wspólnej sprawie.

Rak

Dzisiaj Raki nie powinni ingerować w interesy wpływowych ludzi, w działanie siły zewnętrznej. Niepożądany jest udział w publicznych protestach, przebywanie w zatłoczonych miejscach. Ponadto gwiazdy zalecają wystrzegać się oburzenia obraźliwych partnerów.

Lew

Dzisiaj Lwy mogą doświadczyć negatywnej strony swoich marzeń i przekonań. Możesz zacząć bardziej krytycznie oceniać dawne autorytety, obcą kulturę, podejście do prawa lub edukacji. Możesz doznać szoku lub niewielkiego rozczarowania.

Panna

Tego dnia gwiazdy zalecają Pannom nie kusić losu. Nie należy przyśpieszać biegu wydarzeń. Każda sprawa, rozpoczęta w tym dniu, wywoła przypływ entuzjazmu, ale także wciągnie w szereg kłopotów. Zaleca się umiarkowanie w sprawach finansowych i intymnych.

Waga

Dziś gwiazdy liczą na naturalne poczucie proporcji i równowagi, co jest cechą charakterystyczną Wagi. Możesz podzielać interesy partnera, ale nie warto tolerować jego wygórowanych ambicji: wpłynie to niekorzystnie na wspólny projekt.

Skorpion

Dzisiaj Skorpiony mogą doznać efektu kuli śnieżnej — innymi słowy poważnego zaostrzenia problemów. Ważne jest zachować równowagę emocjonalną (na przykład nie panikować, jeśli występuje nasilenie objawów choroby). Nie warto podejmować nowej działalności.

Strzelec

Dzisiaj gwiazdy zalecają częściej polegać na swoich talentach, zamiast chlubić się z innymi osiągnięciami, na przykład, dobrobytem materialnym. W ten sposób otoczenie bardziej cię doceni.

Koziorożec

W dzisiejszych czasach Koziorożec nie powinien ulegać „dobrym intencjom”: mogą one ukrywać nieświadomą agresję, ból. Możesz przekroczyć swe uprawnienia, przesadzić, okazując hojność. W każdej sprawie ważne jest zatrzymać się, zanim nie będę za późno.

Wodnik

Nie powinieneś przegapić momentu, w którym pozytywne nastawienie zamieni się w negatywne. Na przykład, gdy ktoś przekracza granicę żartów, łamie prawo. Warto opuścić towarzystwo, przerwać podróż — w przeciwnym razie zostaniesz zaangażowany w to, z czym się nie zgadzasz. Również dzisiaj nie powinieneś ulegać wybuchowi entuzjazmu.

Ryby

Ryby dziś powinni wystrzegać się nadmiernych wydatków, wygórowanych oczekiwań. Wszelkie awantury wpłyną na twój przyszły dobrobyt. Być może będziesz musiał zapłacić rachunki, nawet jeśli nie uzyskałeś oczekiwanych wyników.

Siedem skutecznych sposobów, aby poprawić swoją karmę

Znaki i zwyczaje związane z porodem i zachowaniem przyszłej matki