Znaki i zwyczaje związane z porodem i zachowaniem przyszłej matki

Narodziny dziecka są niezwykle wzruszającym, ale jednocześnie odpowiedzialnym momentem.

W tym artykule omówimy znaki i obyczaje ludowe związane z porodem i zachowaniem przyszłej matki. Dlatego kobiety, których terminy porodu już się zbliżają, są zachęcane do czytania.

Obyczaje ułatwiające poród

Kiedy już zaczęły się skurcze porodowe, a raczej w momencie, gdy stają się już częste, a kobieta w ciąży zna przybliżony okres między nimi, musi sobie pomóc.

W przerwach przyszła matka głaszcze się po brzuchu. W takim przypadku należy powtórzyć szybką, ale bardzo skuteczną przypowiastkę na łatwe porody:

„Chrystus się narodził, a my czekamy na dziecko. Amen”.

Przyszła matka, gdy tylko zacznie odczuwać niepokój, powinna wziąć biały arkusz. Oznacza to, że zeszyty w kratkę i w linie nie pasują. I pisze na nim te chwile, których pragnie podczas porodu.

Znaki związane z porodem

• w łyżeczce umieścić sól zmieszaną z pieprzem. Tą mieszanką jądrową nakarmić ojca przyszłego dziecka. Ten, kto wkłada mu łyżkę do ust (może to być teściowa, a może jego matka), powinien powiedzieć sobie „słono i gorzko rodzić. Tak więc część bólu i doświadczeń moralnych pozostawia ojcu;

• jeśli kobieta w ciąży rozpaczliwie boi się porodu, niech weźmie welon i kilka razy jego przestąpi;

• około trzech dni przed narodzinami dziecka, starają się nie wynosić niczego z domu, a jeszcze bardziej – nie dzielić się czymś z sąsiadami.

Oczywiście narodziny spadkobiercy są niezwykle wzruszającym, ale jednocześnie odpowiedzialnym momentem. Tak więc wszystkie Twoje działania i myśli, zaczynając dokładnie od momentu, w którym dowiedziałaś się o ciąży, są skierowane tylko do pomyślnego porodu.

Im dłużej ustawisz się na pozytyw, tym szybszy, bardziej poprawny i łatwiejszy będzie proces pojawienia się dziecka!

Brytyjski asystent dyrektora pokonuje 8 kilometrów dziennie, aby dostarczyć bezpłatne obiady uczniom podczas kwarantanny

Znaki zodiaku, na które w maju 2020 roku czekają przełomowe chwile w życiu

Siedem skutecznych sposobów, aby poprawić swoją karmę