Wujek Kate Middleton, Gary Goldsmith, powiedział, że robi wszystko, co w jej mocy, aby pogodzić książąt Williama i Harry’ego

56-letni Gary Goldsmith, brat matki księżnej Cambridge, Carol Middleton, podzielił się swoją opinią na temat konfliktowych relacji w rodzinie królewskiej.

Stwierdził, że jego 39-letnia siostrzenica robi wszystko, co możliwe, aby jej 38-letni mąż książę William naprawił relacje z jego 36-letnim bratem księciem Harrym po skandalicznym wywiadzie z książętami Sussex.

Gary nazwał Kate Middleton doskonałym wyborem i genialnym rozjemcą.

W wywiadzie dla magazynu Closer doradził księciu Harry’emu, by „wziął się w garść” i „przestał zaspokajać swoje kaprysy”, aż w końcu zrujnował swoje relacje z rodziną.

Goldsmith powiedział, że wszyscy w rodzinie byli pod wielkim wrażeniem emocjonalnych wypowiedzi księcia Sussex, które zawierały oskarżenia rodziny królewskiej o zaniedbanie jego żony.

Jeśli ktokolwiek może przynieść pokój rodzinie królewskiej, to właśnie Kate. Kate jest wspaniałym sędzią i rozjemcą. Wszystko w niej mówi, że chce przyjaźni i stara się robić wszystko, co w jej mocy – powiedział Gary.

Gary obserwował, jak jego siostrzenica próbowała naprawić relacje między Williamem i Harrym na pogrzebie księcia Filipa w kwietniu.

Trio było kiedyś bardzo blisko, a wujek księżnej powiedział, że teraz Kate stara się zrobić wszystko, co w jej mocy, aby wszystko było tak jak wcześniej.

Gary Goldsmith dodał również, że chociaż chciałby, aby książę Harry miał wiele trudności, gdy był najstarszym członkiem rodziny królewskiej, jego siostrzenica jest zachwycona, że ​​jest częścią tej rodziny.

Urodziła się gotowa zostać królową. To nowoczesna wersja rodziny królewskiej. Myślę, że jest idealna do tej roli. Oczywiście jestem trochę stronniczy, ale czy Kate i William nie byliby świetni w tych rolach?

Wuj księżnej zauważył też jej wspaniałe poczucie humoru (niejednokrotnie demonstrowała to publicznie) i bogaty świat wewnętrzny.

Jest niesamowicie zabawną dziewczyną z dużym poczuciem humoru. Jest bardzo przyjazna rodzinie i świetnie gotuje. Śmiech wypełnia każdy pokój, w którym się znajduje. Kate jest jedną z tych osób, z których można być dumnym. Ma piękną duszę – podsumował.

Brytyjczyk, który chciał tylko pomóc córce, cierpiał na darmo

Czego według znaków ludowych nie można robić 3 czerwca? Warto wiedzieć, aby uniknąć kłopotów

Stylowe pomysły na letni manicure, które są warte uwagi każdej kobiety