Stylowe pomysły na letni manicure, które są warte uwagi każdej kobiety

Nic tak nie rozwesela w dzień pracy jak piękny manicure, bo zawsze musisz być atrakcyjna i zadbana.

Tutaj zobaczysz wiele pomysłów na każdy gust. Więc spójrz i nie zapomnij tego zrobić!

1. Dla jasnych i odważnych

Nie każda praca ma ścisły dress code. Dlatego warto pomyśleć o czymś kolorowym, chwytliwym i oryginalnym, aby nadać swojemu biznesowi energii i blasku.

Najważniejsze jest właściwe dobranie odcieni, ponieważ muszą one pasować do siebie i obrazu jako całości, aby zbyt wiele nie wyszło.

2. Geometria

Jeśli nie możesz za bardzo wyróżniać się w pracy, ale jednocześnie chcesz czegoś niestandardowego i wyrazistego, geometryczne wzory spełnią te pragnienia.

Połącz linie, kształty i kropki z jednolitym kolorem. Akcent można wykonać na jednym gwoździu.

3. Luksusowy marmur

Za pomocą marmurowego wzoru możesz stworzyć ciekawy manicure, ale nie wyróżniający się na tle biurowego dress code’u. Taki manicure wygląda imponująco, a jednocześnie powściągliwie. Odcienie mogą być dowolne, możesz dodać brokat, kamienie lub folię.

4. Biały roztwór

Śnieżnobiała opcja jest idealna na gorący sezon. Ten manicure będzie dobrze wyglądał zarówno w pracy, jak i na plaży. Biel wygląda jednocześnie chwytliwie i lakonicznie, droga i prosta. Monochromatyczne wykończenie w tej kolorystyce można uzupełnić złotem, aby uzyskać jeszcze bardziej luksusowy manicure.

Można też poeksperymentować z marynarką, uzupełniając ją ażurowymi zdobieniami, również w kolorze białym. Biały manicure wygląda dobrze z każdym wyglądem.

5. Minimalizm w kolorze i wystroju

Ta opcja mówi o powściągliwości, szyku i dobrym guście. Nude odcienie i powściągliwy wystrój zawsze wyglądają dostojnie i stylowo. Dodając kilka lakonicznych elementów, manicure zamieni się w luksusowy zestaw.

6. Ombre

Ten rodzaj zdobienia paznokci można uznać za klasyczny. Co roku i o każdej porze roku gradient jest istotny, zmieniają się tylko odcienie. Płynne przejścia dodają miękkości i delikatności. Pastelowe odcienie świetnie nadają się do odświeżenia.

Nawet w pracy możesz wyglądać zabawnie i interesująco.

Kilka sekretów, jak uzyskać dobre zbiory kapusty

Historia idealnej żony pozostawionej przez męża. Jaki był powód tej decyzji

Prezydent RP ratyfikował utworzenie Funduszu Odbudowy UE