„Mali agenci” 20 lat później. Jak zmienili się Cortezy i ich zaprzysięgli wrogowie

30 marca 2001 roku odbyła się premiera familijnej gry akcji Roberta Rodrigueza, po której nakręcono trzy kolejne części kultowej sagi.

Dzieci, a nawet dorośli z zapartym tchem obserwowali, jak ich ulubieni bohaterowie walczą ze złem.

Jednak czas nikogo nie oszczędza, a teraz twarze aktorów zdobią zmarszczki, a we włosach pojawiły się już siwe włosy.

Gregorio Cortez / Antonio Banderas

Z biegiem lat hiszpański aktor prawie się nie zmienił. Jeśli chodzi o jego twórczy sukces, po prostu nie ma sensu wymieniać wszystkich ról, które grał po „Mali agenci”.

Warto tylko zauważyć, że ostatnie 20 lat stało się najbardziej płodne w jego filmografii.

Ingrid Cortez / Carla Gugino

Nie można powiedzieć o Carli Gugino, że jej udział w kręceniu „Mali agenci” dał jej dodatkowy impuls do kariery. Ona, a wcześniej nie dostała najgorszych ról. Po premierze filmu nic się nie zmieniło. Aktorka zagrała w takich filmach jak „Sin City”, „Gangster” i „The Guardians”, a także w serialu „Californication” i „Sprawiedliwość”. W 2004 roku zadebiutowała na Broadwayu.

Carmen Cortez / Alexa Penavega

Podczas kręcenia filmu Alex miała 12 lat, teraz ma 32 lata. W minionym okresie udało jej się już dwukrotnie wyjść za mąż, raz się rozwieść i dwa razy zostać matką. Oprócz serialu „Mali agenci”, Alexa zagrała w wielu innych filmach i serialach telewizyjnych. Chociaż tylko kilka z nich stało się hitami, liczba ról, które wykonała, nie może nie budzić szacunku: w jej filmografii są już 93 pozycje.

Junie Cortez / Daryl Sabara

Rola w „Mali agenci” stała się być może najbardziej pamiętną w karierze młodego aktora. Po niej specjalizował się głównie w serialach telewizyjnych i aktorstwie głosowym do kreskówek. W 2016 roku aktor zaczął spotykać się z piosenkarką Megan Trainor. Pobrali się dwa lata później, a ostatnio zostali rodzicami.

Isidore Machete Cortez / Danny Trejo

Danny Trejo to nie tylko niezwykle charyzmatyczny aktor, ale także kuzyn Roberta Rodrigueza. Dlatego zagrał w prawie wszystkich filmach reżysera. Jednak Trejo jest już bardzo popularne. Ale przed „Mali agenci” grał z reguły tylko role drugoplanowe. Później ukazały się dwa pełnometrażowe filmy o Maczecie, wujku Carmenie i Junie. Aktor miał jednak okazję zagrać główne postacie w innych filmach niezwiązanych z Cinematic Universe Rodrigueza.

Fegan Flup / Alan Cumming

Dla Alana Cumminga „Mali agenci” stało się tylko kolejną linią w jego bogatej twórczej biografii, w której znalazło się miejsce na takie hity jak „Złote Oko”, „Emma” czy „Sex and the City”. Aktor nadal aktywnie działa w filmach: w kolejce jest aż dziesięć projektów z jego udziałem.

Alexander Mignon / Tony Shaloub

Zaraz po „Mali agenci”, gdzie grał głównego złoczyńcę, Shalub pojawił się w filmie braci Coen Człowiek, którego tam nie było. Następnie jego życiorys aktorski został uzupełniony takimi filmami jak „1408” i „Pięć”. Ale dla swoich fanów jest najbardziej znany z głównej roli w serialu „Defective Detective”, który był emitowany w latach 2002-2009.

Pan Lisp / Robert Patrick

Widz na zawsze zapamięta Roberta Patricka za rolę złego cyborga w filmie „Terminator 2”. Dzień sądu. Mimo to aktor działa do dziś. Po „Mali agenci”, gdzie zagrał kolejną negatywną postać, Patrick został zauważony w serialu „The X-Files”, za który otrzymał nawet nagrodę Saturna. Później w jego filmografii znalazły się takie filmy jak „Cross the Line”, „Bridge to Terabithia” i „Touched”.

Panna Gradenko / Teri Hatcher

W „Mali agenci” Teri Hatcher dostała rolę uroczego złoczyńcy. Ale jest najbardziej znana z serialu „Desperate Housewives”, który był emitowany w latach 2004-2012. Ponadto aktorka brała udział w projektach takich jak „Smallville” (2001-2011) i „Dwóch i pół” (2003-2015).

Devlin / George Clooney

W „Mali agenci” Clooney zagrał przywódcę tajnej organizacji, w której działały Kortezy. Była to rola drugoplanowa, którą wykonał na prośbę swojego starego przyjaciela Roberta Rodrigueza. W tym samym roku ukazał się obraz „Ocean’s Eleven”, a później dwie sequele, w których Clooney pojawił się w całej okazałości. Arcydzieła, takie jak „Solaris”, „Unbearable Cruelty” i „Gravity”, również dodały do ​​jego portfolio. Ponadto sam Clooney wyreżyserował siedem filmów („Wyznania niebezpiecznego człowieka”, „Dobranoc i powodzenia”, „Idy marcowe” i inne).

Wujek Kate Middleton, Gary Goldsmith, powiedział, że robi wszystko, co w jej mocy, aby pogodzić książąt Williama i Harry’ego

Brytyjczyk, który chciał tylko pomóc córce, cierpiał na darmo

Czego według znaków ludowych nie można robić 3 czerwca? Warto wiedzieć, aby uniknąć kłopotów