Wielodzietna matka wymyśliła łatwy sposób, aby wszystkie dzieci były w zasięgu wzroku podczas spaceru. Ponumerowała wszystkie ich koszulki

Wielodzietna matka z Anglii wymyśliła niezwykły sposób, aby nie stracić z oczu swoich 11 dzieci, gdy wychodzą na spacer.

Kobieta dała im koszulki z numerami, aby zawsze móc szybko policzyć swoje dzieci i upewnić się, że wszystko jest w porządku.

Dzieci Nicole i Josepha Suttonów — Rhiannan, Lacy, Mackenzie, Skylar, Henley, Cobi, Parker, Hadley, River, Ocean i Navy, są w wieku od 5 miesięcy do 14 lat. Każdy ma swój numer, od 1 do 12 (niestety jedenaste dziecko urodziło się martwe).

Dumni rodzice przyznają, że nie planowali założyć dużej rodziny, ale dzięki doświadczeniu pierwszej ciąży postanowili po prostu zaufać losowi.

Według Josepha (który ma 35 lat), żyją teraz w prawdziwym „domu wariatów”, ale na żaden inny by go nie zamienili.

„Kiedy po raz pierwszy urodziłam dziecko, uświadomiłam sobie, jak bardzo uwielbiam być matką” – mówi Nicole (która ma 30 lat).

„Kiedy wychodzimy na zewnątrz, od razu zaczynam liczyć dzieci, nawet nie zdając sobie z tego sprawy”.

„Moim zdaniem, jesteśmy całkowicie normalną rodziną, i nie ma znaczenia, czy masz jedno, czy dwanaścioro dzieci.

Wszystko, czego chce każdy rodzic, to wychować swoje dzieci na porządnych ludzi”.

Matka usiłowała przeszkodzić zawarciu małżeństwa swojej córki, ponieważ poznała tajemnicę jej narzeczonego, ale ludzie są przekonani, że tu nie chodzi o dobre intencje

W wieku 56 lat mężczyzna dowiedział się, że dorastał w rodzinie zastępczej, ale nie była to dla niego ostatnia wiadomość. Okazało się, że jego matka mieszkała w pobliżu

Nastolatek rzucił szkołę i jego matka jest szczęśliwa, gdyż był to jej pomysł