Matka usiłowała przeszkodzić zawarciu małżeństwa swojej córki, ponieważ poznała tajemnicę jej narzeczonego, ale ludzie są przekonani, że tu nie chodzi o dobre intencje

Użytkowniczka serwisu internetowego Reddit napisała, że nie chce zapłacić za wesele córki, gdyż jest pewna, że dysponuje wystarczającymi dowodami.

Kobieta przeanalizowała drzewo genealogiczne swojej rodziny i zdecydowała, że para nie może się ożenić. Ludzie, czytając jej wpis, podejrzewają, że nie kierowała się dobrymi intencjami.

Ukryta pod pseudonimem throwaway kobieta podzieliła się na Reddit historią o tym, jak usiłowała przeszkodzić zawarciu małżeństwa swojej córki. Opublikowała swój wpis w dziale, w którym ludzie piszą, gdy nie są pewni, czy zrobili dobrze, czy źle.

„Moja córka zamierza wziąć ślub. Jednak po zbadaniu naszego drzewa genealogicznego w zeszłym tygodniu dowiedziałam się, że ona i jej narzeczony są dalekimi kuzynami” – napisała kobieta.

„Moja córka twierdzi, że jest to w porządku i może go poślubić”. Stało się to powodem wielkiej kłótni. Teraz matka dziewczyny jest zdezorientowana, nie może zaakceptować myśli, że krewni zawrzą małżeństwo:

„Nie wiem, co zrobić. Po prostu nie chcę, aby moja córka poślubiła swojego kuzyna”.

Wpis stał się popularny w ciągu jednego dnia, ale uczynek kobiety nie został zaakceptowany przez użytkowników sieci. Niektórzy nawet podejrzewali, że za tym skandalem kryje się coś jeszcze.

„Powiedziałaś, że zgodziłaś się opłacić wesele. Daleki kuzyn to wcale nie problem”.

Prawdopodobnie matka po prostu nienawidzi narzeczonego i desperacko szuka wyjścia.

W wieku 56 lat mężczyzna dowiedział się, że dorastał w rodzinie zastępczej, ale nie była to dla niego ostatnia wiadomość. Okazało się, że jego matka mieszkała w pobliżu

Młoda matka urodziła trojaczki. Jednak czekała na nią prawdziwa niespodzianka

„Najbardziej płodna matka wszechczasów”. 69 dzieci w ciągu 76 lat