W okresie kwarantanny wnuczka znalazła bardzo wzruszający sposób, by powiedzieć dziadkowi o swoich zaręczynach

Wnuczka poinformowała dziadka o swoich zaręczynach w bardzo oryginalny sposób.

Carly Boyd z Północnej Karoliny spotykała się ze swoim chłopakiem od 2 lat, a teraz w końcu poprosił ją o rękę podczas spaceru wzdłuż Myrtle Beach, gdzie się poznali.

Dziewczyna była szczęśliwa, opowiadała o tym rodzinie i przyjaciołom, ale z jednego powodu była smutna: jej dziadek był w izolacji, więc nie mogła powiedzieć mu o tym, dopóki nie wpadła na bardzo wzruszający pomysł.

Jak się okazało, dziadek Carly przebywa w centrum rehabilitacji, ma demencję i nie ma dostępu do telefonu. W celu zapewnienia bezpieczeństwa swoim pacjentom ośrodek ogłosił kwarantannę i zakazał odwiedziny.

Jednak według pracowników Premier Living & Rehab Center, oni pomogli Carly opowiedzieć o radosnym wydarzeniu bez łamania zasad. Podnieśli żaluzje, a dziewczyna podeszła do okna i wskazała na pierścionek zaręczynowy. To był naprawdę niezapomniany moment.

Z powodu zbyt dużych emocji Carly przyłożyła dłoń do szyby, a dziadek z drugiej strony przyłożył swoją. Carly powiedziała dziadkowi, że go kocha. „Też cię kocham i mam nadzieję, że wkrótce się spotkamy” – odpowiedział dziadek. Nie da się powstrzymać łez.

Ślub odbędzie się w przyszłym roku, a dziewczyna naprawdę ma nadzieję, że jej dziadek będzie obecny. Jednak już udowodniła, że żaden koronawirus nie może zabronić podzielić szczęście i cenne chwile z kimś bliskim.

98-letnia para odtworzyła dzień ślubu po 70 latach wspólnego życia

W dniu ślubu pan młody zrobił swojej ukochanej miłą niespodziankę

Wnuczka poprosiła swoją 89-letnią babcię, aby została druhną na jej ślubie