Uczynił niemożliwe. Anglik wymyślił, jak spakować bagaż podręczny do samolotu

Każdy przewoźnik ściśle określa wymiary i wagę podręcznego bagażu, ale młody mężczyzna z Anglii wymyślił, jak obejść ograniczenia i zabrać ze sobą na pokład samolotu rzeczy osobiste całkowicie za darmo.

The Sun poinformowało, że od 1 listopada linie lotnicze Rynair wprowadziły ograniczenie liczby, wagi i wymiarów bagażu, który pasażerowie mogą zabrać ze sobą na pokład samolotu.

Aby zabrać ze sobą bagaż podręczny, pasażer musi zapłacić od 6 do 8 funtów. Większy bagaż — powiedzmy walizka — będzie kosztował 10 funtów.

Inne linie lotnicze chętnie pobierają dopłaty za każdy dodatkowy kilogram przekraczający limit wskazany na bilecie. Jednak Anglik ze Staffordshire Lee Cimino postanowił ominąć ograniczenia.

Młody mężczyzna miał lecieć do Belfastu (Irlandia Północna) i wybrał linie lotnicze Ryanair. Wysoka cena za bagaż zaniepokoiła Anglika, ale znalazł wyjście. Lee Cimino postanowił umieścić wszystkie swoje rzeczy pod kurtką, gdyż zasady linii lotniczych nic o tym nie mówiły.

Lee Cimino znalazł obszerną kurtkę i oddał ją do krawca, by naszył kieszenie i haczyki na podszewce jego ubrania. W ten sposób pasażerowi udało się schować mnóstwo rzeczy: bieliznę, koszulki, sweter, zapasowe spodnie, a nawet trampki. Nie zapomniał o środkach higieny osobistej.

Oczywiście trudno było chodzić w tak obszernym ubraniu, a pasażer wyglądał dziwnie, ale starał się zachowywać tak naturalnie, jak to możliwe, a przechodząc przez punkt kontroli bezpieczeństwa, po prostu zdjął kurtkę i położył ją na tacy.

Jak zauważył 30-letni Lee Cimino, nikt nie zwracał na niego uwagi ani na lotnisku, ani w samolocie. Lot był doskonały, a autor niezwykłego pomysłu podzielił się swoim odkryciem na swojej stronie na Facebooku. Być może jego doświadczenie pomoże podróżnym zaoszczędzić na bagażu.

Kierowca przybył na stację paliw i stał się bohaterem zabawnego wideo. Nie mógł dowiedzieć się, gdzie zatankować Teslę benzyną

Dlaczego kierowcy zawsze trzymają taśmę klejącą w samochodzie

Dlaczego osłona przeciwsłoneczna na przednią szybę samochodu może wyrządzić więcej szkody niż pożytku