Horoskop na 13 października 2020. Co nas czeka

Baran

Okoliczności dzisiejszego dnia nie pozwolą Baranom działać tak, jak chcą, nie pozwolą ulegać ich chwilowym impulsom. Jednak szanse na sukces są duże. Prawdopodobieństwo sukcesu jest większe, jeśli nie zaczynasz od zera, ale pracujesz nad starym problemem w znajomym środowisku, kończysz projekt, spłacasz dług.

Byk

Los daje Bykom drugą szansę w zakresie prawa, w karierze, edukacji, w planach dotyczących emigracji. Istnieje możliwość udowodnienia swojego autorytetu, ożywienia relacji, powrotu do starej rozmowy lub kontraktu. Strona, która Cię interesuje, pragnie tego samego, ale jej działania są zagmatwane, a czasem przypominają prowokację.

Bliźnięta

Praca, leczenie, naprawa, prace domowe, procedury finansowe mogą potrwać dłużej. Najlepiej pogodzić się z sytuacją i czerpać z niej praktyczne korzyści. Nie jest to takie trudne: samo życie zmusza cię do uporządkowania i wyeliminowania niebezpiecznych sprzeczności, które się nagromadziły.

Rak

Dzisiaj Raki mogą ufać inspiracji lub przeznaczeniu. Dzień pomaga rozwikłać zagadki w budowaniu relacji (lub skutecznie omijać pułapki, jeśli nie potrafisz jeszcze przeciąć węzła gordyjskiego). W poprzednich relacjach możesz polegać na czyjejś dobroci.

Lew

Dziś żadne zajęcie dla Lwów nie obejdzie się bez głębokiego zanurzenia się na temat. Wynik badań przyniesie praktyczne korzyści. Możliwe jest znalezienie niezwykłych rzeczy w domu lub w biurze. Nie jest to najlepszy czas na czyszczenie i sprzątanie: sentymentalizm nie pozwoli Ci pozbyć się tego, co zbędne i szkodliwe.

Panna

Dziś Panny nie są w stanie zadowolić się powierzchowną wiedzą, niejasnymi wspomnieniami lub przypadkowymi niezweryfikowanymi informacjami, więc w każdym razie mają tendencję do badania głębiej. Dzień jest owocny dla badaczy, dla tych, którzy w tej lub innej formie napotkali trudną, niebezpieczną i niejednoznaczną sytuację życiową. Pamięć i wyostrzone zmysły pomogą Ci uniknąć kłopotów.

Waga

Dziś Waga ma szansę poprawić swoją sytuację finansową kosztem majątku rodzinnego, spadku, wspólnego budżetu, dawnych lokat czy oszczędności. Zakupy funkcjonalne przyniosą niespodziankę.

Skorpion

Dzień daje Skorpionom możliwość wykorzystania dawnych zasobów i uzyskania od nich wsparcia. Może to być zarówno pomoc materialna, jak i moralna: wsparcie bliskich, rodaków czy współwyznawców, należących do wpływowej grupy społecznej. Możesz polegać na swojej intuicji, pamięci lub wierze.

Strzelec

Możesz dokonać znacznych postępów w rozwiązywaniu problemów związanych ze wspólnym majątkiem, spadkiem, podatkami, pożyczkami. Oprócz dobrobytu materialnego i bezpieczeństwa ten dzień dotknie również niektórych wartości moralnych. Jeśli koncentrujesz się na życiu duchowym, ten dzień możesz całkowicie mu poświęcić.

Koziorożec

Dla Koziorożców to pracowity i produktywny dzień. Przy tym zewnętrzna aktywność wielu Koziorożców zostanie zredukowana do zera i zastąpiona intensywnym życiem wewnętrznym. Ważny punkt dnia — spojrzenie wstecz, aby utorować drogę do przyszłości. Jeśli stare powiązania i możliwości nie zostały wykorzystane do końca, czas naprawić sytuację.

Wodnik

Dziś sukces Wodnika zależy od umiejętności przebywania w cieniu, a także znajomości trudnych realiów życia. Lepiej odłożyć objęcie urzędu lub tymczasowo zrezygnować z pełnienia niektórych obowiązków. Powinieneś odważniej wykorzystać swój bagaż z przeszłości i swoje ukryte atuty.

Ryby

Dziś Ryby zyskują przewagę. Gwiazdy są gotowe, aby zwrócić Ci cenny zasób, przywilej lub źródło inspiracji. Dzięki nim będziesz mieć szansę zrealizować plany, których nie zdążyłeś zrealizować z powodu lenistwa czy fatalnych okoliczności. Dzień pomaga przywrócić szerokie spojrzenie na sytuację, daje moralną rekompensatę i duchowy pokarm.

Znaki zodiaku, którym przeznaczenie szykuje trudności w podeszłym wieku

Cztery znaki zodiaku, których nie można oswoić. Nie da się złapać wiatru

Trzy znaki zodiaku, które przez całe życie znajdują się pod opieką anioła stróża