Tylko u nas! Para uwiła sobie bardzo przytulne gniazdko, które zdecydowanie robi wrażenie

Agnieszka Woźniak-Starak została żoną Piotra Woźniaka-Staraka niemal 3 lata temu. Ślub znanej dziennikarki z członkiem jednej z najbogatszych rodzin w Polsce zelektryzował wszystkie media. Para uwiła sobie bardzo przytulne gniazdko, które zdecydowanie robi wrażenie.

Styl, bogactwo i klasa to trzy słowa, które idealnie opisują ich dach nad głową. Przedstawiamy zdjęcia obrazujące ich miejsce zamieszkania, na widok tego luksusu opadnie Wam szczęka.

Agnieszka Woźniak-Starak wraz ze swoim małżonkiem Piotrem tworzą świetną parę, która cieszy się popularnością wśród mieszkańców naszego kraju. Wszyscy bacznie obserwowali ich profile na Instagramie i z zaciekawieniem wyczekiwali każdych kolejnych zdjęć, zwłaszcza tych, na których uchylali rąbka swojej prywatności.

Do takiej strefy należały właśnie zdjęcia ich apartamentu, który robił na wszystkich wrażenie. Jest czego pozazdrościć, większość zachodzi w głowę, czy małżeństwo urządziło się samo, czy z pomocą projektanta wnętrz.

Przedstawiamy zdjęcia prosto z ich domowego zacisza! Te wnętrza robią niesamowite wrażenie. Połączenie nowoczesności z klasyką to coś, czym kierowało się małżeństwo i można to zauważyć już na pierwszy rzut oka.

Kominek

.

Para pochwaliła się pięknym kominkiem w swoim domu. Trzeba przyznać, że robi wrażenie. Pomieszczenie wygląda na bardzo klimatyczne.

Dywan

.

Uwagę obserwatorów przykuł piękny dywan, który dodaje mieszkaniu charakteru.

Joga

.

Na powyższym zdjęciu można zauważyć piękne kolory, które dominują w tej przestrzeni. Na pewno sprzyja to uprawianiu jogi.

Figurka

.

Para słynie z zamiłowania do zwierząt, co z resztą widać na pierwszy rzut oka.

Zwierzęta

.

W ich domu nie brakuje miejsca dla zwierząt. Uwagę przykuwa jednak niesamowicie stylowa kanapa, na której wylegują się zwierzęta.

Legowisko

.

Nawet legowisko psa jest w kolorze pasującym do reszty mebli. Niesamowite wyczucie stylu.

Motywacja

.

Taka niespodzianka zmotywowałaby chyba każdą kobietę do ćwiczeń.

Kanapa

.

Kanapa, na której leży Agnieszka wygląda na bardzo wygodną, ponadto jest niesamowicie stylowa.

Piesek

.

Nawet z takiej „pieskiej” perspektywy ich apartament wygląda na bardzo przytulny.

Pieski

.

Patrząc na te zdjęcie, aż chciałoby się być na miejscu Agnieszki. Zwłaszcza w dni, kiedy nasze samopoczucie nie jest najlepsze.

Wspólne ćwiczenia

.

Aga ma idealnych partnerów do wspólnej jogi!

Drzemka

.

Wspólna drzemka zawsze jest dobrym pomysłem!

Wygoda

Psy Woźniak-Staraków zdecydowanie nie mogą narzekać na to, że nie mają wygodnie!