Co tak naprawdę stało się z synem pary bardzo bogatych ludzi? Dziennikarze ujawnili kilka niepokojących wątków

Syn miliarderów został znaleziony martwy kilka dni temu w jeziorze Kisajno. Teraz pojawiły się najnowsze doniesienia dotyczące śledztwa. Dziennikarze ujawnili kilka niepokojących wątków.

Syn pary bardzo bogatych ludzi kilka dni temu został odnaleziony martwy w jednym z mazurskich jezior.

Dziennikarze od dłuższego czasu podawali, że mężczyzna prawdopodobnie zginął, lecz akcja poszukiwawcza wciąż trwała, a rodzina miała nadzieję, że ostatecznie wszystko skończy się dobrze. Niestety najgorszy możliwy scenariusz potwierdził się.

Wiemy już, że Piotr Woźniak-Starak zginął w jeziorze Kisajno, jednak w tej sprawie wciąż jest wiele niewyjaśnionych wątków.

Część z nich została poruszona przez dziennikarzy, którzy dalej zajmują się sprawą. Ujawnione fakty mogą rzucić zupełnie nowe światło na sprawę. Policja z pewnością odniesie się do nich już w najbliższym czasie.

Syn miliarderów zginął w wypadku

Wiemy, jak przebiegały ostatnie godziny życia Piotra Woźniaka-Staraka. Syn miliarderów miał rzekomo płynąć swoją łodzią z 27-letnią kobietą, którą chciał odwieźć do domu.

W trakcie rejsu miał miejsce wypadek, w trakcie którego oboje wypadli z łodzi. Kobieta zdołała dopłynąć do brzegu, a 39-letni mężczyzna najprawdopodobniej stracił siły i utonął.

Okazuje się jednak, że na łodzi mógł znajdować się również ktoś inny. Dziennikarze dotarli do wiadomości, według których miał znajdować się tam również pewien mężczyzna.

Okazuje się, że najprawdopodobniej chodzi o znajomego Woźniaka-Staraka. Nie wiadomo, co stało się z mężczyzną.

Syn miliarderów utonął w jeziorze

Na ten moment policja nie potwierdza doniesień przekazywanych przez dziennikarzy. Ci doszukują się coraz więcej nietypowych faktów dotyczących sprawy.

Dowiedzieliśmy się, że ciało Woźniaka-Staraka odnaleziono w znacznej odległości od samej łodzi i od rezydencji rodzinnej, co wywołało spore zdziwienie. Trudno jest to w jakikolwiek sposób wytłumaczyć.

Niebawem powinniśmy doczekać się oficjalnego komunikatu policji w sprawie śledztwa, które trwa od dłuższego czasu.

Powinniśmy poznać nowe fakty, które w ciągu ostatnich dni zebrała policja. Liczy na to wiele osób, które bardzo interesują się sprawą tajemniczej śmierci na jeziorze.

Źródło: Topniusy