Tata nadal nie mógł pójść z córką na bal szkolny, ale ją wsparł starszy brat, który został jej partnerem do tańca

7-letnia Skylar Hamerter z Covington w stanie Georgia (USA) nie mogła się doczekać balu szkolnego, zwłaszcza tradycyjnego tańca ojców i córek, ale w ostatniej chwili matka przekazała dziewczynce smutną wiadomość — ojciec Skylar nie mógł pójść z nią, drugi raz z rzędu.

„Czekała tak długo na ten bal, że nie mogła przestać płakać”, napisała Trelysia Hamerter na swojej stronie na Facebooku, „a ja nie wiedziałam, jak pomóc, i to było okropne”.

Na szczęście starszy brat Skylar, 11-letni Christian, zaproponował, że zabierze siostrę na bal zamiast ojca, zastępując dziewczynce partnera do tańca.

„Christian chciał pokazać swojej siostrze, że zasłużyła w swoim życiu na mężczyznę, który dotrzymuje słowa i sprawia, że czuje się wyjątkowo. – pisze Trelysia — Pewnego dnia stanie się dla kogoś wspaniałym mężem”.

Internauci dosłownie zakochali się w historię dumnej matki.

Jej wpis, zilustrowany uroczymi zdjęciami Skylar i Christiana w balowych strojach, już zdobył ponad 50 000 polubień.

This is the 2nd year that my daughter’s father stood her up for the Daddy/ daughter dance. She cried because she had her…

Опубліковано Trelysia Hamerter Субота, 29 лютого 2020 р.

Kobieta, która spała z córką, obudziła się w nocy z powodu głośnego syczenia kota i zobaczyła w łóżku nieproszonego gościa

Głośna historia o kobiecie, która urodziła w wieku 60 lat. Jak teraz wyglądają mama i córka

Mężczyzna odszedł kilka minut po tańcu z narzeczoną, swoją córką