Mężczyzna odszedł kilka minut po tańcu z narzeczoną, swoją córką

Najszczęśliwszy dzień pewnej rodziny z Południowej Karoliny zakończył się prawdziwą tragedią, gdy ojciec panny młodej zmarł na zawał serca — kilka sekund po tańcu z córką.

„Nigdy nie wiadomo, kiedy nadejdzie ostatnia chwila”, napisała Jenny Buchanan. Wszyscy członkowie rodziny byli w Kostaryce, obchodząc uroczystości ślubne swojej córki — Michelle Howard.

Na tym zdjęciu Jenny i jej 54-letni mąż Tim!

„Tim pojawił się w moim życiu, kiedy potrzebowałam silnego mężczyzny” – mówi Jenny. „Wychowaliśmy czworo cudownych dzieci”.

„Jestem mu bardzo wdzięczna za te wszystkie lata wspólnego życia. I nigdy nie wyobrażałam sobie, że tak szybko odejdzie”.

„Teraz możemy się tylko modlić” – napisała Jenny. „Był jedynym człowiekiem, który mógł natychmiast podnieść na duchu”.

Rodzina Tima założyła specjalną stronę internetową, aby zebrać pieniądze na pogrzeb. „Nasze serca były złamane. Z pewnością nie spodziewaliśmy się tak nieoczekiwanej straty” – powiedziała przyjaciółka Jenny, Louise.

Najstarszy syn Tima, 30-letni Ben, nie mógł wziąć udziału w uroczystościach ślubnych, ponieważ tego dnia jego żona znajdowała się w szpitalu położniczym.

„Mogłem zawsze do niego zadzwonić, a on mi pomagał nawet w najtrudniejszych chwilach”.

Szeryf Bruce Bryant również podzielił się swoją historią:

„Wszystkie nasze serca są zasmucone z powodu utraty naszego kolegi. Tim poświęcił policji prawie 19 lat swojego życia. Będzie nam go bardzo brakowało!”

Mężczyzna znalazł wśród starych papierów list do swego krewnego, który okazał się bardzo cenny

Aby się nie nudzić podczas kwarantanny, rodzina postanowiła zostać Simpsonami i nakręcić o nich nowy film

Chłopiec wymyślił, jak zorganizować lekcje pływania nie wychodząc z domu