Siedem wierzeń ludowych, które zapowiadają szybki zysk

1. Krew z rany trafiła na banknot, więc szybki zysk jest niedaleko.

2. Swędzi dłoń. Tradycyjnie uważa się, że prawa dłoń swędzi do zysku finansowego, lewa – do wydatków. Jednak dla niektórych osób sytuacja jest odwrotna, więc musisz przez jakiś czas śledzić wydarzenia.

3. Bezpańskie zwierzę, które przyszło do twego domu. Koty i psy są często zwiastunami przyszłych dochodów.

4. Ciągle trzymasz w ręku duże banknoty. Jeśli ostatnio wypłacają ci pensje czy oddają długi grubymi banknotami lub składają w prezencie „duże” papiery, to w przyszłości możesz spodziewać się znacznych korzyści finansowych.

5. Przypadkowo użyjesz cukru zamiast soli. Nie ma znaczenia, czy zdarzy się to podczas gotowania, czy podczas posiłku — w każdym razie taki błąd zwiastuje pieniądze.

6. Rozbić naczynia. Szczególne znaczenie ma kryształ. Upuścić wazon, talerz lub szklankę — znak, który wskazuje na szybkie uzyskanie finansowego sukcesu.

7. Nadepnąć na fekalia. Najwyraźniej zwiastuje to znaczne polepszenie sytuacji materialnej. To samo dotyczy ptaka, który narobił na głowę. Jest to oznaka nadchodzącej pomyślności.

Niektóre osoby wymyślają dla siebie system własnych wierzeń dotyczących pieniędzy. Wszystko może wskazywać na dochód – złamany obcas, biały kot, telefon od kogoś ze znajomych.

Wymowna odpowiedź Łukasza Szumowskiego. Poszło o zmianach od 1 czerwca

Dariusz Piontkowski ogłosił amnestię maturalną. Co czeka na uczniów

Zupełnie nowa informacja dla wszystkich emerytów. Czy kryzys dotknie się wypłat