Pewna tajemnica rodziny Martyniuków ujrzała światło dzienne. Poszło o byłej synowej

Niedawno byliśmy świadkami rozprawy rozwodowej Daniela Martyniuka oraz jego byłej żony Eweliny. Danuta Martyniuk nie szczędziła wtedy przykrych słów swojej byłej synowej.

Po rozwodzie matka Laury zdecydowanie odesłała wszystkie prezenty z powrotem do byłej teściowej.

Już minęło kilka tygodni od tego rozwodu, a była synowa Martyniuków, wciąż pamięta przykre słowa.

Danuta Martyniuk zdecydowała się przeprosić Ewelinę, bo nie chcę stracić kontaktu z nią oraz Laurą.

Nie powinnam dopuścić, żeby zawładnęły mną złe emocje. W nerwach wypowiedziałam zbyt wiele przykrych słów. Wcale nie myślę o niej źle. Pragnę żyć w zgodzie z Eweliną i być z nią w stałym kontakcie. To w końcu mama mojej jedynej wnuczki — powiedziała żona Zenka Martyniuka w rozmowie z „Super Expressem”.

Dziennikarze Super Expressu jednak patrzą na tą sytuację trochę inaczej. Ich zdaniem teściowa Eweliny zdecydowała się na takie kroki, bo była synowa zagroziła Martyniukom sprawą w sądzie.

Jak podaje Super Express, prawnicy Eweliny ostrzegali Martyniuków, że jeżeli nie przestaną jej obrażać, sprawa zostanie rozwiązana w sądzie.

Ewelina miała dość tego, co była teściowa i były mąż opowiadali w mediach o niej i jej rodzicach. Bardzo bolały ją słowa, które pojawiały się w internecie i gazetach. Postanowiła zareagować. Prawnicy w jej imieniu wysłali pisma do Martyniuków z informacją, że jeśli nie przestaną udzielać wywiadów i wypowiadać się o jej rodzinie, sprawa trafi do sądu – dowiedziała się gazeta od swojego źródła.

Ona sama będzie domagała się rekompensaty za wyrządzone krzywdy, a pieniądze z odszkodowania miały trafić na cele dobroczynne – dodał informator „Super Expressu”.

Od tego, jak potoczy się los ich stosunków z byłą synową, zależy również kontakt z jedyną wnuczką Laurą.

Zenek Martyniuk przerwał ciszę po rozwodzie syna. Po raz pierwszy mówił coś takiego o byłej synowej

Daniel Martyniuk już po rozwodzie. Kwota alimentów jest już ustalona. Co na to syn gwiazdora disco polo

Piotr Żyła zaskakuje fanów. Pewne zdjęcie może powiedzieć dużo o jego życiu prywatnym