Daniel Martyniuk już po rozwodzie. Kwota alimentów jest już ustalona. Co na to syn gwiazdora disco polo

Daniel Martyniuk zasłynął dzięki temu, że zawsze jest regularną gwiazdą skandali.

Okazuje się, że syn króla disco polo już jest po rozwodzie z Eweliną. Już podczas pierwszej rozprawy sąd podjął decyzję o wysokości kwoty alimentów. Zrozumiało, że to wszystko będę opłacać znany ojciec Daniela.

Zenek Martyniuk jest już zmęczony i nie ukrywa, że ma już dość. Gwiazdor disco polo już nie zna, w jaki sposób wpłynąć na syna by ten już się ustatkował.

Daniel ostatnio zasłynął gwiazdą mediów i to nie bardzo dobrze dla Zenka Martyniuka.

Wracając do tematu rozwodu Eweliny oraz Daniela, żadna ze stron nie wykazała chęci ratowania ślubu. Córka Laura ma dostać 1,2 tysięcy złotych, a Ewelina aż 2 tysięcy. Wp.pl zacytował syna Zenona w tej sprawie.

Daniel Martyniuk już od kilku miesięcy jest regularną gwiazdą kolejnych skandali. Jego zamiłowanie do używek czy hulańczego życia zdaje się go nie opuszczać, co niejednokrotnie sprawiło już kłopoty jego ojcu — Zenkowi Martyniukowi.

Gwiazdor disco polo jest załamany zachowaniem swojego syna. Nie ma już pomysłów na to, w jaki sposób wpłynąć na niego, by w końcu się ustatkował.

Związek został zakończony już podczas pierwszego spotkania.

– Skończyła się moja gehenna. Nareszcie mam już to za sobą. Nie uważam, że przegrałem, bo to nie są duże pieniądze. Chyba się będę odwoływał, bo nie chcę jej dawać żadnych pieniędzy.

Czuję się oszukany i złapany na dziecko przez tę cwaną dziewczynę- powiedział Daniel Martyniuk. Ciekawe jest to, że Daniel nigdzie nie pracuje, więc wiadomo, kto będę to wszystko opłacać.

Matka zabrała ze szpitala tylko syna. Córkę zostawiła, gdyż uważała ją za brzydką

Syn sprzątaczki dał nauczkę nauczycielce i kolegom z klasy po 20 latach na spotkaniu absolwentów szkoły

Mężczyzna zaczął płakać, gdy tylko usłyszał bicie serca syna w piersi uratowanej kobiety