Matka zabrała ze szpitala tylko syna. Córkę zostawiła, gdyż uważała ją za brzydką

Kasia wyglądała na zwykłą kobietę, która niebawem zostanie matką. Spodziewała się dzieci, martwiła się o nie, zadawała lekarzom mnóstwo pytań — tak jak wszystkie kobiety.

Do szpitala trafiła wcześniej, bo spodziewała się bliźniaków.

Skurcze zaczęły się w nocy, a Kasia w ogóle nie umiała znosić bólu. Dokładnie o piątej rano urodziło się pierwsze dziecko – to był chłopczyk. A o piątej piętnaście urodziła się dziewczynka.

Obydwoje dzieci były całkowicie zdrowe — tyle że dziewczynka miała duże ciemne znamię na policzku.

Młoda matka najpierw wzięła na ręce córkę, ale natychmiast zmarszczyła brwi i z obrzydzeniem oddała ją położnej. Następnie wzięła syna, przyjrzała mu się uważnie i przytuliła.

Spojrzałyśmy na siebie, ale nic nie powiedziałyśmy. Dziwne, oczywiście, zachowanie, ale cóż. Dopiero rano okazało się, co się stało — Kasia napisała odmowę, nie chciała zabrać córki.

Kobieta pomyślała sobie: po pierwsze ich ojciec porzucił mnie z dwójką dzieci, więc nie będę miała łatwego życia. A po drugie, co mam zrobić z taką dziewczynką?

Gdyby to był jeszcze chłopczyk, a taka dziewczynka — to wstyd, będą ją wytykać palcami. A zarazem i mnie.

Byłyśmy bardzo zaskoczone. Próbowałyśmy przekonać i wyjaśniłyśmy, że to znamię jest łatwe do usunięcia, a jednak nic nie pomogło. Najprawdopodobniej to znamię było tylko powodem do porzucenia jednego z dzieci.

Następnego dnia młody mężczyzna przyszedł do szpitala ze swoją dziewczyną. Jak się okazało, był wujem dziewczynki.

Postanowili ją zabrać i nie zostawiać w sierocińcu. Oczywiście młodzi ludzie musieli załatwić dużo formalności, ale poradzili sobie — a dziecko nie poszło do domu dziecka, ale do własnej rodziny.

Kobieta dowiedziała się, że nie jest matką własnych dzieci. Jednak wszystko stało się jasne, gdy okazało się, że mogła mieć siostrę bliźniaczkę

Matka jest dwa razy starsza od swojej córki, ale ludzie zawsze traktują je jako siostry

16 lat nieudanych prób. 50-letnia kobieta wreszcie została matką