Oznaki, że jesteś bardzo wrażliwy na energię i potrafisz widzieć znacznie więcej niż inni

Czujesz stan emocjonalny bliskich, nawet gdy są daleko

Osoby wyróżniające się empatią potrafią wyczuć pole energetyczne bliskiej osoby, nawet w pewnej odległości od niej. Dlatego osoby wrażliwe na energię powinny stale zadawać sobie pytanie: „Czy te uczucia naprawdę należą do mnie?”

Czujesz się zdruzgotany, będąc w tłumie

Lubisz być w bliskim towarzystwie lub całkowicie sam. Jest tak, ponieważ łatwo wchłaniasz energię innych ludzi, w tym negatywną energię. Próbujesz unikać zatłoczonych miejsc.

Masz bardziej wrażliwe zmysły, niż inne osoby

Uważasz na jasne światło, jesteś wrażliwy na smak, zapach i dotyk. Jesteś empatyczny, co oznacza, że twój umysł i ciało są bardzo powiązane, co tylko zwiększa twoją wrażliwość.

Inne osoby wskazują na twoją wrażliwość

Wielokrotnie słyszałeś od innych, że jesteś bardzo wrażliwą osobą. Oni często są zaskoczeni, że rozumiesz i czujesz znacznie głębiej i mocniej niż oni.

Zdajesz sobie sprawę, kiedy cię oszukują

Doskonale czytasz mowę ciała innych osób, również łatwo możesz sobie wyobrazić ich stan psychiczny i emocjonalny. Jeśli ktoś cię oszukuje, natychmiast zwracasz uwagę na to, jak zmienia się jego pole energetyczne i głos.

Nie tolerujesz przemocy

Możesz źle się poczuć, nawet jeśli oglądasz przemoc w telewizji lub w filmach. Chodzi o to, że zawsze się zastanawiasz, jak by to było, gdyby coś podobnego ci się przytrafiło.

Dziewczyna myślała, że spotkała idealnego faceta, ale był jeszcze tym kobieciarzem

Jak zneutralizować zły sen, co zrobić, aby się nie spełnił

Pięć metod od psychologów, które ułatwią każdemu życie