Oto jaki mężczyźni są najbardziej ulubione koledzy dla Magdy Gessler. Zobacz czemu!

Znana restauratorka codziennie zdradza jakieś nowe szczegóły swego życia. Teraz zaskoczyła nas tematem nad którym każda kobieta się zastanawia gdyby raz w swoim życiu.Mężczyźni! Tak, tak. I ona chyba ma dobry smak. Bo to co powiedziała jest nie do wiary.

Magda Gessler, znana restauratorka i znawczyni kuchni wyjawiła, kogo uważa za najseksowniejszego kolegę z pracy. Regularnie współpracuje z prezenterem. Spotykają się na planie porannego programu „Dzień dobry TVN”. Widują się również na konferencjach ich wspólnej stacji.

– Całe życie najbardziej zwracałam uwagę na to, co mężczyźni mają w głowie. Moi partnerzy zawsze musieli mieć nieprawdopodobną wyobraźnię – tłumaczy swój wybór.

Magda Gessler śpiewa! Parodia stała się hitem Internetu

Magda Gessler ceni w mężczyznach inteligencję

Mowa o Marcinie Prokopie, jej redakcyjnym koledze z TVN

To on, wysoki i przystojny, oczarował Magdę. Lecz to nie jego wzrost ani aparycja były bezpośrednim powodem, dla którego to własnie on został wskazany. Magda najbardziej ceni w mężczyznach zupełnie inną cechę i wspomina o tym już nie pierwszy raz.

– Kocham Prokopa, ma niebywałą inteligencję. A dla mnie to najbardziej seksowna cecha u faceta. No i oczywiście trzeba mu oddać, że jest piekielnie przystojny – komentuje Magda Gessler w Fakcie.

Magda Gessler uwielbia Marcina Prokopa

Marcin Prokop to nie tylko ulubieniec Magdy. To jeden z najpopularniejszych w Polsce prezenterów telewizyjnych.

Jego błyskotliwość, inteligencje i profesjonalizm docenia nie tylko królowa polskiej gastronomii, ale i ogromna rzesza fanów. A duety prezenterskie, które tworzył m. in. z Dorotą Wellman czy Szymonem Hołownią, przyciągały przed ekrany telewizorów tysiące widzów.

Kotlety schabowe z przepisu najbardziej znanej restauratorki w Polsce podbijają kolejne podniebienia

Znana z bezkompromisowych wypowiedzi restauratorka zupełnie nie wstydzi się odpowiadać na tak odważne pytania. Wręcz przeciwnie, bez zawahania wskazała Marcina Prokopa.

Prezenter może być mile zaskoczony takim wyróżnieniem. Restauratorka wielokrotnie podkreśla, że w życiu nie ma miejsca na kompromisy. Dziennikarz trafił prosto w jej wyjątkowy gust.