Michał Wiśniewski przerywa milczenie. Co powiedział o byłej żonie

Życie tej osoby zawsze nas interesowało. Ale nie zawsze było tak spokojnie, jak nam się wydaje. O czym on milczy? Jego kobiety zawsze szukały sławy i uwagi, więc teraz mają tego w pełni.

Michał Wiśniewski ma za sobą liczne chwilowe przygody miłosne i nieudane małżeństwa. Ilość sercowych niepowodzeń jednak go nie zniechęca, a wręcz przeciwnie – gwiazdor wciąż usilnie stara się znaleźć tę jedną jedyną.

Nic zatem dziwnego, że raczej niewiele mówi o swoich byłych partnerkach, ale podtrzymuje, że z każdą z nich rozstał się w przyjaznych stosunkach. Ciekawe, jak zareagował, gdy na jednej z imprez spotkał swoją byłą żonę, która niedługo po ich rozstaniu przechodziła trudny czas.

Michał Wiśniewski ma nową partnerkę? Będziesz jego kolejną żoną?

Michał Wiśniewski wpadł na byłą żonę, która miała myśli samobójcze

Po tym, jak lider Ich Troje rozwiódł się z Mandaryną, nie potrzebował dużo czasu, by wdać się w kolejny romans. Tym razem wybranką jego serca była nowa wokalistka zespołu, Anna Świątczak.

Para pobrała się dopiero w 2006 roku, czyli trzy lata po jej dołączeniu do ekipy. Sielanka trwała zaledwie 5 kolejnych lat i finalnie Michał Wiśniewski po raz kolejny stawił się na sali rozwodowej.

Być może niewielu wiedziało, że Anna Świątczak bardzo przeżyła rozstanie z gwiazdorem. Trudno było jej się uporać z zaistniałą sytuacją i ciężko sobie wyobrazić, jak wszystko by się skończyło, gdyby nie wsparcie, jakie otrzymała od najbliższych. Okazuje się bowiem, że miała nawet myśli samobójcze.

Metamorfoza byłej żony Wiśniewskiego powala na kolana

Z czasem wokalistce udało się stanąć na nogi, a przełomowym momentem był czas nawrócenia. Dziś jest twarzą kanału religijnego TBN, gdzie prowadzi talk-show „Punkt Zwrotny”, a także z chęcią wróciła do śpiewania. To jednak nie jedyne zmiany, jakie zaszły w jej życiu. Anna Świątczak radykalnie zmieniła swój wygląd.

„Zagrał „Janusza” w teledysku”: Michał Wiśniewski ma nową fuchę?

Choć od zawsze była naprawdę piękną kobietą, teraz jeszcze bardziej zachwyca wyglądem. Idealna figura, której pozazdrościłaby jej niejedna mama dwójki dzieci, ciemne włosy, które podkreślają rysy twarzy, ten sam empatyczny uśmiech i zupełnie odmieniony styl.

Ania stawia obecnie na ciemne kolory i odważny dobór w stylizacjach, co nadaje jej nieco pazura.

Źródło: wirtualna polska