Magda Gessler śpiewa! Parodia stała się hitem Internetu

Magda Gessler śpiewa wyłącznie z okazji specjalnych uroczystości. W sieci pojawiało się wiele filmików, na których gwiazda tańczy i śpiewa, choć sama przyznaje, że nie potrafi tego robić.

Magda Gessler śpiewa, a raczej rapuje w programie u Kuby Wojewódzkiego. Nagranie wciąż można znaleźć w sieci, ale to już zamierzchła przeszłość.

Teraz na topie jest nowy spot ramówki TVN. Klimat lat 70., impreza w stylu disco, zabawne stroje i natapirowane fryzury.

A w rolach głównych największe gwiazdy stacji: Magda Gessler, Hubert Urbański, Kinga Rusin, Maja Ostaszewska, Magda Cielecka i wielu innych.

Z sezonu na sezon stacja zaskakuje kreatywnością, ale teraz przeszli już samych siebie. Taniec i śpiew najpopularniejszych osobistości robi prawdziwą furorę w sieci.

Mamy okazję posłuchać nie tylko śpiewu Urbańskiego, ale i Magdy Gessler, która ja zawsze świetnie spełniła się w swojej roli.

– Żadne Taconafide i paluchy, to jest prawdziwy rap. Peja, o tak Pani Madziu czekamy!! Najlepsza raperka, modelka, blogerka i kucharka.

Czy pani chce pozamiatać polski rynek muzyczny? To jest luz i dżingiel. To jest wicher i wariatka – zachwycali się internauci.

Magda Gessler śpiewa! Parodia stała się hitem Internetu

W sieci króluje również inne nagranie ze śpiewającą restauratorką. Chodzi o parodię stworzoną przez CeZika, który wraz z ekipą odpowiadającą za projekt KlejNuty, stworzył parodię, łączącą w sobie „Kuchenne rewolucje” i „Pamiętniki z wakacji”.

Wideo ma prawie 18 milionów wyświetleń. Magda Gessler jest główną bohaterką krótkiego filmiku. Kobieta zostaje zaproszona do restauracji, gdzie główną atrakcją jest mięsny jeż.

To, co internetowy artysta stworzył z charyzmatycznych komentarzy restauratorki, jest niesamowite. Wideo w ekspresowym tempie rozprzestrzeniło się po Internecie i bawi jego użytkowników do dziś.

Śpiewająca rewolucja – czy może być coś lepszego? Magda Gessler jest królową telewizji, może planuje ona również zawładnąć Internetem.