Osoba wtajemniczona o zazdrości księcia Harry’ego wobec Kate Middleton i księcia Williama.„Czuł się jak rezerwowy”

Już w przyszłym tygodniu ukaże się książka „W poszukiwaniu wolności: Harry i Meghan i tworzenie nowoczesnej rodziny królewskiej”, o której od dawna pisze prasa.

Sądząc po opublikowanych fragmentach i komentarzach osób wtajemniczonych, czeka nas kolejna porcja informacji na temat konfrontacji w brytyjskiej rodzinie królewskiej.

Plotki o konflikcie między synami księcia Karola i ich żonami wciąż się mnożą.

US Weekly pisze, że 35-letni książę Harry „czuł się jak rezerwowy” obok 38-letniego księcia Williama i Kate Middleton. Podobno Harry nie lubił to życie w cieniu swojego brata, który ma odziedziczyć królewski tron po ojcu.

„Ze strony Harry’ego to była ogromna zazdrość i walka o władzę. Cała uwaga skupiona była na przyszłym królu i jego żonie. Królowa Elżbieta II i jej asystenci poświęcili dużo czasu i energii na przygotowanie księżnej Kate do przyszłej roli.

Harry czuł się całkowicie wykluczony. Kiedy Kate stała się znaczącą postacią w rodzinie królewskiej, Harry był zły ”– cytuje gazeta.

Inna osoba wtajemniczona zapewnia, że napięcie między Harrym, Williamem i Kate powstało jeszcze przed pojawieniem się Meghan Markle na horyzoncie: Harry poznał ją pięć lat po ślubie swojego brata.

William nie był zadowolony, że związek Harry’ego i Meghan szybko się rozwijał.

Według US Weekly Meghan Markle i książę Harry zaprzeczają jakiemukolwiek zaangażowaniu w tworzenie tej książki, chociaż w prasie pojawiły się wcześniejsze doniesienia, że autorzy korzystali ze źródeł informacji bliskich parze.

Jeśli chodzi o reakcję księcia Williama na książkę, która ma się ukazać, to nie jest zadowolony.

„Będę tego żałować do końca życia”. Książę Harry o ostatniej rozmowie z Lady D

Książę Harry zamieścił niezwykły artykuł w sieci i wspomniał o swoim synu Archiem. „Jest to szczególnie ważne dla mnie jako ojca”

Meghan Markle podejrzewa, że książę Harry ma tajny romans z piosenkarką Adele