„Będę tego żałować do końca życia”. Książę Harry o ostatniej rozmowie z Lady D

1 lipca 2020 r. księżna Diana miała skończyć 59 lat. Nie tylko Brytyjczycy, ale cały świat wciąż nie może zapomnieć, że ponad 20 lat temu doszło do tragedii, w wyniku której zginęła.

Dopiero po latach synowie Lady D zgodzili się porozmawiać o śmierci ich matki.

Książę Cambridge przyznał, że przez długi czas odwiedzał psychoterapeutę.

A teraz, dbając o zdrowie Brytyjczyków, radzi im, aby nie zaniedbywali pomocy specjalistów.

W dokumencie o księżnej Dianie jej młodszy syn wspomniał o ostatniej rozmowie z matką.

Wówczas on z ojcem i bratem przebywali w szkockim zamku Balmoral, a Lady D — w Paryżu.

On i jego brat bardzo chcieli jak najszybciej zacząć bawić się ze swoimi kuzynami, więc spieszyli się, aby zakończyć rozmowę telefoniczną. Harry powiedział z irytacją:

„Na razie, zobaczymy się później”. Nadal pamięta tę rozmowę.

Książę Sussex przyznał: „Nie pamiętam dokładnie, co powiedziałem. Wiem tylko, że będę żałował przez całe życie, iż ta rozmowa była bardzo krótka.

Nie wiedziałem, że to ostatni raz, kiedy rozmawiam z mamą. Ta rozmowa potoczyłaby się inaczej, gdybym wiedział, że jej życie skończy się tej nocy ”.

Nie jest tajemnicą, że wielu Brytyjczyków gardzi księciem Charles’em. Oskarżają go o zdradzenie Diany i spowodowanie wypadku samochodowego.

Jednak William i Harry wspominają o wsparciu, jakie otrzymali od ojca, kiedy tak bardzo potrzebowali pomocy. Książę Sussex powiedział: „Jedną z najtrudniejszych rzeczy dla rodzica jest powiedzieć dzieciom o śmierci drugiego rodzica.

Został sam i starał się, abyśmy byli bezpieczni, opiekował się nami. On również przeżył to nieszczęście”.

Procesja pogrzebowa zgromadziła ponad 3 miliony ludzi na ulicach Londynu. Wszędzie słychać było szlochy. Ludzie, którzy nigdy nie poznali księżnej osobiście, przyszli się z nią pożegnać.

Książę Harry zamieścił niezwykły artykuł w sieci i wspomniał o swoim synu Archiem. „Jest to szczególnie ważne dla mnie jako ojca”

Meghan Markle podejrzewa, że książę Harry ma tajny romans z piosenkarką Adele

Jest matką jego dziecka. Jak wygląda wybranka Ruperta Grinta, który zagrał rolę Rona Weasleya w „Harrym Potterze”