Odważne zdjęcie córki Anny Przybylskiej. Co tym razem pokazała Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk, córka znanej aktorki Anny Przybylskiej wyrosła na piękną dziewczynę. Jej zdjęcia są bardzo komentowane przez internautów. Jej zdjęcia sięgają wielkiego zachwytu wśród jej obserwantów.

Nawet siostra mamy zdecydowała się na komentarz w sieci społecznościowej. Oliwia korzysta, że swego podobienstwa do mamy, i wykorzysta to tylko do szczytnych celów. Córka Przybylskiej niedawno prosiła o pomoc internautów.

Często możemy zobaczyć, jak Oliwia Bieniuk wstawia do Instagramu zdjęcia, gdzie można obserwować jej życie. Fani bardzo ciekawe czy jest w związku z kimś, czy jednak singielka.

Zdjęcie z życzeniami dobrej nocy przedstawia Oliwię Bieniuk, jednak dziewczyna zastosowała filtr, który imituje nieco kalejdoskop, dlatego na fotografii zobaczyć można cztery fragmenty twarzy córki Ani Przybylskiej.

– 4 x beauty — napisała pod tajemniczą fotografią nastolatki na jej profilu.

Natalia Siwiec również zdecydowała się na komentarz na profilu Bieniuk. Zdjęcie zebrało około czternastu tysięcy serduszek.

Oliwia nie boi się eksponować własną urodę bez kropli makijażu. Córka Anny Przybylskiej nawet zdecydowała się na udział w popularnym na TikToku wyzwaniu, czym bardzo zachwyciła fanów.

View this post on Instagram

good night to you.

A post shared by @ oliwia.bieniuk on

GIS pilnie ostrzega przed użyciem pewnego leku. Powód jest bardzo ważny

Wymowna odpowiedź Łukasza Szumowskiego. Poszło o zmianach od 1 czerwca

Nie ma już z nami wybitnego aktora serialu „Na wspólnej”. Choroba zabrała utalentowanego Polaka