Od reklam telewizyjnych do Hollywoodu. Siedem gwiazd filmowych, które rozpoczęły karierę od reklam

Wiele hollywoodzkich gwiazd dochodziło do sukcesu stopniowo.

Swoje umiejętności aktorskie szlifowali w telewizji — w serialach, a nawet w reklamach.

A oto, kto przeszedł od aktorów reklam telewizyjnych do głównych gwiazd Hollywood.

Leonardo DiCaprio

Leonardo DiCaprio ciężko pracował, aby dostać się na filmowy Olimp.

Jako dziecko występował w wielu reklamach telewizyjnych. Na przykład pod koniec lat 80. aktora można było zobaczyć w reklamach gumy do żucia Bubble Yum.

Na początku lat 90. Leo awansował — grał w serialach telewizyjnych i zaczął pojawiać się w filmach.

W 1993 roku DiCaprio pracował na swoją pierwszą nominację do „Oscara” – został zauważony za udział w dramacie „Co gryzie Gilberta Grape’a?”. A to był dopiero początek!

Tobey Maguire

Tobey Maguire, jeden z najbliższych przyjaciół Leonardo DiCaprio, również zaczynał od różnych reklam (w rzeczywistości przyszłe gwiazdy spotkały się na jednym z przesłuchań).

Na przykład w 1990 roku Toby wystąpił w reklamie przenośnej gry elektronicznej Atari Lynx. Wkrótce aktor przeniósł się do seriali telewizyjnych, a następnie był w stanie przebić się i w wielkim kinie.

Co ciekawe, Maguire starał się o główną rolę w dramacie biograficznym „This Boy’s Life” (1993), ale reżyser wybrał DiCaprio. Leo pomógł jednak Toby’emu zagrać przyjaciela głównego bohatera.

Kirsten Dunst

Długa i owocna kariera Kirsten Dunst rozpoczęła się od kilku spotów telewizyjnych, w tym reklamy lalek Baby Uh Oh. Praca aktorki była kontynuowana w serialach telewizyjnych i filmach.

W wieku 12 lat, w 1994 roku, pojawiła się w trzech dużych i bardzo różnych projektach studyjnych: komedii „Chciwość”, horrorze „Wywiad z wampirem” i dramacie rodzinnym „Małe kobietki”.

Drew Barrymore

Gwiazda filmów „Obcy” (1982) i „50 pierwszych pocałunków” (2004) należy do słynnej aktorskiej dynastii Barrymore. Jej przodkowie odgrywali znaczącą rolę w amerykańskim życiu teatralnym już w XIX wieku.

Później przedstawiciele rodziny stali się aktorami filmowymi. Nic dziwnego, że Drew pojawia się przed kamerą od najmłodszych lat. Swoją karierę rozpoczęła już w wieku 11 miesięcy, występując w reklamach.

Aktorka brała udział w promocji karmy dla psów i produktów tak popularnych marek jak Pillsbury i McDonald’s.

Mila Kunis

Mila Kunis poszła na swój pierwszy casting w 1993 roku, gdy miała 10 lat. Wystąpiła wtedy w reklamach zabawek Barbie i Lisa Frank. Następnie Mila zagrała kilka mniejszych ról w serialach telewizyjnych i filmach.

W 1998 roku aktorce powierzono jedną z głównych ról w serialu „Show 70’s” (1998-2006). Według scenariusza jej bohaterka miała 18 lat.

Jednak producenci wybrali 14-letnią Kunis, ponieważ uważali, że jest idealna do tej roli.

Ben Affleck

Zanim stał się rozchwytywanym aktorem, szanowanym reżyserem, bohaterem tabloidów i memów, Ben Affleck zaczynał od najprostszych rzeczy.

W 1989 roku wystąpił w reklamie sieci fast foodów Burger King. Później pojawiły się okazjonalne występy w różnych programach telewizyjnych i filmach, a następnie bardziej rozbudowane role.

Prawdziwym przełomem dla Bena był „Oscar” za scenariusz dramatu „Good Will Hunting” (1997).

Affleck podzielił się nagrodą ze swoim najlepszym przyjacielem Mattem Damonem, po czym obaj przenieśli się do najwyższej ligi Hollywood.

Pomysłowy trik ułatwiający mycie wąskiego słoika lub wazonu od wewnątrz

Matthew Perry został pochowany w Los Angeles. Na ceremonii obecni byli bliscy aktora

Ostatnie słowa celebrytów przed odejściem. Ciekawostki, które dadzą do myślenia