Matthew Perry został pochowany w Los Angeles. Na ceremonii obecni byli bliscy aktora

Na prywatną ceremonię pożegnania aktora przybyli koledzy Perry’ego z serialu „Przyjaciele”.

W Stanach Zjednoczonych odbył się pogrzeb Matthew Perry’ego, aktora, który zasłynął dzięki serialowi „Przyjaciele”.

W ostatnim pożegnaniu Perry’ego wzięła udział rodzina, przyjaciele i koledzy filmowcy, z którymi przeszedł wiele prób.

Jennifer Aniston, Courteney Cox, David Schwimmer, Matt LeBlanc i Lisa Kudrow wzięli udział w prywatnej ceremonii pożegnalnej w Forest Lawn Memorial Park.

Znajduje się po drugiej stronie ulicy od Warner Bros. Studios, gdzie przez 10 sezonów kręcono serial telewizyjny „Przyjaciele”.

Nabożeństwo zakończyło się wykonaniem piosenki Petera Gabriela „Don’t Give Up”.

Nie wiadomo, czy ta kompozycja została wybrana na ostatnią mszę aktora przez jego rodzinę, czy też była to dyrektywa Perry’ego. Ceremonia została przeprowadzona przez przyjaciół i rodzinę Matthew.

Obecni płakali i śmiali się, wspominając najważniejsze wydarzenia z życia aktora, jego żarty i ciepłe relacje z kolegami z planu. Po nabożeństwie trumna została wyniesiona z kościoła.

Wśród niosących go osób był ojczym Matthew Perry’ego, Keith Morrison.

Aktor został pochowany na cmentarzu, który jest miejscem ostatniego spoczynku wielu gwiazd Hollywood: Carrie Fisher, Bette Davis, Stana Laurela, Bustera Keatona, frontmana INXS Michaela Hutchence’a, Paula Walkera, Brittany Murphy i Anne Heche.

Ponieważ ceremonia pożegnalna i pogrzeb aktora odbyły się w zamkniętym formacie, fani hollywoodzkiego gwiazdora zostawiają w jego domu kwiaty, pamiątkowe prezenty i kartki z podziękowaniami za wspaniałe wspomnienia z młodości z serialem „Przyjaciele”

Matthew Perry zmarł 28 października. Ciało aktora zostało odkryte przez ratowników, którzy otworzyli drzwi. Kilka godzin przed śmiercią Perry ćwiczył, po czym relaksował się w jacuzzi.

Początkowa teoria głosiła, że jego serce zatrzymało się, a według raportu TMZ w organizmie Perry’ego nie znaleziono narkotyków ani alkoholu. Aby uzyskać jaśniejszy obraz tego, co się stało, przeprowadzone zostaną szczegółowe testy, które wykażą, czy Perry zażywał narkotyki w nadmiernych ilościach.

Po wiadomości o śmierci Perry’ego, koledzy z serialu „Przyjaciele” wydali wspólne oświadczenie, w którym stwierdzili, że są „absolutnie zdruzgotani utratą Matthew”.

„Byliśmy kimś więcej niż tylko kolegami z planu. Jesteśmy rodziną. Jest tak wiele rzeczy do powiedzenia, ale teraz jesteśmy w żałobie i przeżywamy tę niezgłębioną stratę” – napisali aktorzy Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc i David Schwimmer.

Ostatnie słowa celebrytów przed odejściem. Ciekawostki, które dadzą do myślenia

Aktorka Lisa Kudrow przygarnie psa zaginionego Matthew Perry’ego

Znaki ludowe listopada. Przesądy związane z tym miesiącem