Aktorka Lisa Kudrow przygarnie psa zaginionego Matthew Perry’ego

28 października Matthew Perry został znaleziony martwy w wannie z hydromasażem. Aktor nie miał żony ani dzieci, ale miał ukochanego psa.

Obsada serialu Przyjaciele wciąż nie może uwierzyć w śmierć Matthew Perry’ego.

Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc i David Schwimmer nie udzielili jeszcze wywiadów, ponieważ bardzo martwią się odejściem przyjaciela.

Podczas kręcenia serialu stali się prawdziwą rodziną.

Milczenie przerwał przedstawiciel Lisy Kudrow.

Lisa i obsada wezmą udział w jego nabożeństwach. Wydaje się to nierealne i niesprawiedliwe dla nikogo z zespołu. Matthew w końcu pogodził się ze sobą i miał najlepszy rok w swoim życiu, odkąd jego książka ukazała się prawie dokładnie rok temu. Cieszył się życiem.

Przedstawiciel dodał, że Lisa chce zabrać psa zmarłego aktora o imieniu Alfred.

Perry zmarł w swoim domu w Los Angeles w wieku 55 lat. Ciało artysty zostało znalezione przez jego asystenta. Według policji Matthew utonął w wannie z hydromasażem z powodu nagłego zatrzymania akcji serca.

Dokładnej przyczyny śmierci nie udało się ustalić nawet po przeprowadzeniu sekcji zwłok. Aby rozwiązać ten problem, eksperci przeprowadzili analizę toksykologiczną, która będzie gotowa za kilka tygodni” – donosi Daily Mail.

Znaki ludowe listopada. Przesądy związane z tym miesiącem

Proporcje ciała Polskich celebrytów. Kto wygrywa w wadze, Lewandowska czy Doda

Cztery znaki zodiaku, na które dramatyczny wpływ będzie miało odwrócenie retrogradacji Saturna do ruchu bezpośredniego w dniu 4 listopada