Mężczyzna wymyślił, gdzie zdobyć pieniądze na eleganckie wesele bez zadłużania się, ale jego uczynku nie doceniła ani panna młoda, ani policja

Amerykanin wymyślił, skąd wziąć pieniądze na eleganckie wesele, nie zadłużając się i nie prosząc o pomoc krewnych, ale w wyniku tego stracił pieniądze, żonę i wolność.

Edward Heath Bumpous z Croquet w USA miał się ożenić, ale przez długi czas nie mógł znaleźć pieniędzy nie tylko na przyjęcie weselne, ale nawet na obrączkę.

Zastanawiając się, skąd wziąć pieniądze, w przeddzień ślubu zajrzał do banku.

Poszedł prosto do kasy, pokazał kasjerowi pistolet i zażądał od niego pieniędzy. Podczas gdy pracownik banku nerwowo zbierał banknoty, pan młody opowiedział o swoim zbliżającym się ślubie i trudnej sytuacji finansowej.

Po otrzymaniu pieniędzy wsiadł do samochodu i odjechał w nieznanym kierunku, wyrzucając przez okno ubrania, w których dokonał napadu.

Później policja znalazła ubrania i pistolet, obejrzała nagranie z kamery monitorującej i wszczęła poszukiwanie.

Narzeczona Heatha, Diona Taylor, dowiedziała się o tym wydarzeniu, oglądając wiadomości.

Początkowo nie mogła uwierzyć, zadzwoniła do swego narzeczonego i powiedziała, że wie o rabunku. Chłopak przyznał się do wszystkiego.

Następnie Diona przekonała go, by się poddał. Heath przyznał się do zbrodni. Natychmiast został oskarżony o napad i aresztowany.

Według szeryfa Woody Wallace’a większość skradzionych pieniędzy została oddana z powrotem do banku, ślub został odwołany, a mężczyzna czeka teraz na decyzję sądu.

Dziewczyna wyszła za mąż i urządziła eleganckie wesele, na które zaprosiła wszystkich swoich przyjaciół, ale podczas ceremonii ich uwaga była skierowana ku jej „narzeczonemu”. To nie był człowiek

Małżeństwo nie z miłości. Weronika pracowała w przedszkolu, a Iwan robił karierę w milicji

Do sieci trafił film z uroczystości, na którym możemy zobaczyć jak na weselu bawili się goście