Do sieci trafił film z uroczystości, na którym możemy zobaczyć jak na weselu bawili się goście

Niecały tydzień temu Zofia Zborowska i Andrzej Wrona zostali małżeństwem. Ślub aktorki i siatkarza został w mig okrzyknięty jednym z najgorętszych wydarzeń polskiego show-biznesu tego roku.

Do sieci trafił film z uroczystości, na którym możemy zobaczyć m.in. jak na weselu bawili się Anna Lewandowska, Magdalena Cielecka i Robert Kupisz. Zobaczcie to sami!

Andrzej Wrona i Zofia Zborowska we wtorek 13 sierpnia zostali mężem i żoną. Para powiedziała sobie „tak” niedaleko Nowego Dworu Mazowieckiego pod Warszawą, po czym rozpoczęło się huczne wesele.

Wśród zaproszonych gości, którzy towarzyszyli młodej parze w tym szczególnym dniu znaleźli się m.in. Anna Lewandowska, Magdalena Cielecka, Maja Bohosiewicz i Robert Kupisz.

Do sieci trafiło nagranie z wesela Zofii Zborowskiej i Andrzeja Wrony, na którym widać jak dobrze bawili się państwo młodzi i goście.

Na filmie można zobaczyć m.in. szalony taniec Anny Lewandowskiej, pląsy Magdaleny Cieleckiej z Bartoszem Gelnerem i taneczne ruchy Roberta Kupisza. Na nagraniu widać też jak bawiła się mama Zofii Zborowskiej, Maria Winiarska.

„Albo grubo albo wcale”

Nagranie udostępniła firma, którą państwo młodzi wynajęli do uwiecznienia ślubu i wesela. Jak wynika z relacji kamerzystów, było „grubo”.

– Uważaj o czym marzysz, może się spełnić W tym przypadku rzeczywistość totalnie przerosła nasze oczekiwania Hłanita & Anżej (aka Zosia i Andrzej) zrobili party wg zasady: albo grubo, albo wcale i wiecie co?

Tak było zaiste Ostatnich kilka dni to mordercza walka z czasem, i życie na niezłym hajpie!

Chcemy więcej, chcemy by każdy celebrował miłość na swój sposób, ale właśnie z taką energią i niepohamowaną radością – czytamy na profilu Instagramowym firmy.

Zobaczcie jak szaleli goście na weselu Zofii Zborowskiej i Andrzeja Wrony:

View this post on Instagram

uważaj o czym marzysz, może się spełnić 😅🙃 W tym przypadku rzeczywistość totalnie przerosła nasze oczekiwania 🔥🔥🔥 Hłanita & Anżej (aka Zosia i Andrzej) zrobili party wg zasady: albo grubo, albo wcale i wiecie co? Tak było zaiste 🔥 Ostatnich kilka dni to mordercza walka z czasem, i życie na niezłym hajpie! Chcemy więcej, chcemy by każdy celebrował miłość na swój sposób, ale właśnie z taką energią i niepohamowaną radością . Dzięki wszystkim zaangażowanym, jesteście najlepsi i wiecie o tym 🙈💪♥️ venju @villaomnia suknia @lukaszjemiol suknia Wieśki @petbutik.pl biżu @jagg_jewels włos @kamil_pecka oko @zosiamakeup gang @signorleone.official kwiat @mizuflowerdesign światło @strefa_swiatla krzesła, etc. @rajt_hale_namiotowe foto @motkowicz_photography film… no my 🙂 @fabrykakreatywna #fabrykakreatywna . speszyl fenks tu łanenonly: @wieska_my_life_after_adoption #piesnaparty . #jagodziankiwgucci #albogruboalbowcale #hłanitaianżej #celebrujemymilosc jak #celebryci 😍 #powiedzielitak #filmslubnywarszawa #filmslubny #idziemyszeroko #weseleroku #grubymelanz #wiesiarozwalasystem #wronakracze #zosiazborowska

A post shared by Fabryka Kreatywna (@fabrykakreatywna) on