Mężczyzna wyburzył własny dom, aby zbudować nowy w 18 miesięcy, ale budowa trwała ponad 10 lat

Przez cały ten czas jego rodzina mieszkała w przyczepie kempingowej.

„Ile kosztuje budowa domu?” – pomyślał sobie Graham Harley, specjalista branży IT z Ringwood (Wielka Brytania), kiedy wyburzył swój stary trzypokojowy dom w 2008 roku, aby zbudować nowy.

Nie mając doświadczenia w tej dziedzinie, Graham korzystał z podręczników i filmów na YouTube.

Mężczyzna planował zbudować dom w 18 miesięcy, ale to trwało ponad 10 lat, i przez cały czas jego rodzina mieszkała w przyczepie kempingowej. Jednak to było warte jego wysiłku.

Tak wyglądał stary dom.

Miał 3 pokoje.

Taki dom kosztował 240 000 funtów.

Pokoje wewnątrz wyglądały jak kapsuła czasu. Przyjaciel przekonał Grahama, że zbudować dom jest łatwo i znacznie taniej niż kupować nowy. Więc Brytyjczyk zapłacił 2000 funtów za wyburzenie starego domu.

Był, i już go nie ma.

Graham nie miał doświadczenia w budowaniu, więc sięgał do YouTube’a i książek o majsterkowaniu. Udało mu się położyć fundament, zamontować instalację kanalizacyjną i ogrzewanie.

Mężczyzna zakładał, że zbuduje dom w 18 miesięcy, ale mylił się, proces ten trwał ponad 10 lat. Sąsiedzi pomogli mu, udzielając rad i pożyczając narzędzia.

Graham był zaangażowany w budowę każdego dnia, a ponadto miał czas na pracę w branży IT. Przez cały ten czas on i jego rodzina mieszkali w przyczepie kempingowej.

Żona wspierała męża, choć były dni, w których żałowała, że budowa się rozpoczęła. Budowa została ostatecznie zakończona i rodzina przeprowadziła się do nowego domu.

Dom ma 5 pokoi, przestronną kuchnię i 3 łazienki.

Sypialnia w nowym domu.

Do dyspozycji gości jest także garaż, siłownia, pokój gościnny z telewizorem.

Budowa domu kosztowała 140 tysięcy funtów.

Podczas gdy gotowy dom kosztuje 500 tysięcy funtów.

Jeden przypadek na 50 milionów. Podczas pierwszego USG kobieta otrzymała niesamowitą wiadomość

Oryginalny sposób na uprawę szczypiorku w domu

Czy można trzymać hoję w domu