Mężczyzna i kobieta musieli odwołać ślub z powodu kwarantanny, ale ich syn i córka zorganizowali dla rodziców ślub

Kim Gerrard (36 lat) i Mark Tooth (42 lata) mieli wziąć ślub 9 kwietnia 2020 r. Jednak z powodu kwarantanny wprowadzonej przez władze brytyjskie to wydarzenie zostało odwołane.

Aby naprawić tę sytuację, ich 10-letni syn Louis i 8-letnia córka Ruby przyszły im z pomocą.

Ślub odwołany

Kim i Mark postanowili wreszcie się pobrać. Para mieszka razem od ponad dziesięciu lat, ale nie mają oficjalnego statusu żony i męża. Chcieli mieć prawdziwy ślub. Jednak kwarantanna zmieniła ich plany.

Ślub, który był zaplanowany na 9 kwietnia, został odwołany z oczywistych powodów. Mężczyzna i kobieta byli tym bardzo zasmuceni, ale ich dzieci wymyśliły oryginalny sposób na uratowanie sytuacji.

Roztropność

10-letni syn Louis przyjął rolę rejestratora ślubu. Wybrał najlepszy szkolny garnitur. Jego młodsza siostra Ruby wybrała dla mamy najpiękniejszą sukienkę, aby podkreślić wagę tego wydarzenia.

Gdy tylko wszystko było gotowe, dzieci ustawiły w ogródku stół, udekorowały krzesła dla gości w postaci ulubionych pluszowych maskotek. Po zakończeniu przygotowań brat i siostra obudzili rodziców.

Ślub

Następnie dzieci zaprosiły Kim i Marka do ogrodu, gdzie Louis zaczął czytać przygotowany wcześniej tekst. Pod koniec uroczystego przemówienia chłopiec powiedział: „Teraz możesz pocałować pannę młodą! Oświadczam, że jesteście mężem i żoną!”.

Podczas gdy rodzice całowali się, Ruby pełniła obowiązki fotografa ślubnego. Zrobiła szereg pięknych zdjęć, które na długo zachowają wspomnienia z tego niezwykłego, ale tak cudownego dnia.

Burak Ozchivit po raz pierwszy pokazał twarz syna, który jest do niego bardzo podobny

Jaki jest najlepszy sposób na podlewanie roślin domowych i jak zmiękczyć wodę z kranu