Meghan Markle i książę Harry spodziewają się drugiego dziecka

39-letnia Meghan Markle i jej 36-letni mąż książę Harry przygotowują się do narodzin drugiego dziecka.

Możemy potwierdzić, że Archie będzie starszym bratem.

Książę i księżna Sussex są niesamowicie szczęśliwi, że spodziewają się drugiego dziecka – powiedział przedstawiciel pary.

W sieci pojawiło się również zdjęcie, na którym Megan pokazała zaokrąglony brzuch.

Zdjęcie zostało zrobione zdalnie za pomocą iPada przez ich przyjaciela, fotografa Misan Harriman. Na zdjęciu leżąca na kolanach Harry’ego Megan zostaje schwytana w sukience od Carolina Herrera.

Suknia została uszyta, gdy księżna była po raz pierwszy w ciąży.

Członkowie rodziny królewskiej już pogratulowali parze dobrej wiadomości. Jednymi z pierwszych, którzy to zrobili, byli królowa Elżbieta II i książę Filip: wydali oficjalne oświadczenie w imieniu całej rodziny.

Jej Królewska Mość, książę Edynburga, książę Walii i cała rodzina są bardzo szczęśliwi i życzą im wszystkiego najlepszego – powiedział rzecznik pałacu w oświadczeniu.

Ogłaszając ciążę w Walentynki, Meghan Markle i książę Harry uczcili w ten sposób pamięć zmarłej matki księcia Sussex, księżnej Diany. Zapowiedziała również drugą ciążę w Walentynki.

Para nie podzieliła się innymi szczegółami dotyczącymi przyszłego dziecka, nie podając ani jego płci, ani przybliżonej daty urodzenia. Pierworodny Archiego będzie miał dwa lata w maju.

Zeszłego lata Meghan poroniła, o czym publicznie mówiła w listopadzie.

Pod koniec grudnia zaczęto podejrzewać Megan o ciążę, ponieważ ona i jej mąż byli niejednokrotnie widywani w pobliżu centrum medycznego, a brzuch księżnej wydawał się już zaokrąglony.

Książka o Harrym i Meghan. Jakie sekrety ujawnili małżonkowie

Osoby dobrze poinformowane. Meghan Markle prowadziła anonimowy blog „Aktorka pracująca” zanim spotkała księcia Harry’ego

Czego Kate Middleton nie potrafi wybaczyć Meghan Markle