Czego Kate Middleton nie potrafi wybaczyć Meghan Markle

Księżna Cambridge jest wściekła na rozszerzenie zakresu swoich obowiązków po rezygnacji z obowiązków królewskich księcia Harry’ego i Meghan Markle.

Dopiero teraz publiczność upewniła się, że Kate Middleton nie zaakceptowała Meghan Markle od czasu jej pojawienia się. Rzekomo pierwsza kłótnia miała miejsce między księżnymi odrazu po ślubie Meghan i księcia Harry’ego.

Teraz, jak się okazało, Kate Middleton była wściekła za to, co uczyniła żona Harry’ego. Faktem jest, że musi teraz wykonywać obowiązki Meghan Markle.

Niektóre osoby związane z rodziną królewską twierdziły, że żona księcia Williama miała poważne załamanie nerwowe.

Jednak oficjalnie Buckingham oświadczył: „W tej historii jest wiele nieścisłości i zniekształceń,”.

Ponadto wcześniej informowano, że osoba z otoczenia rodziny królewskiej powiedziała, że teraz żonie księcia Williama nie jest łatwo: „Oczywiście uśmiecha się i odpowiednio się ubiera, ale nie chce tego wszystkiego.

Jest wyczerpana, czuje się uwięziona. Pracuje ciężko, jak prezes firmy — bezinteresownie i nie mając wystarczającej liczby dni wolnych od pracy”.

Jak się okazało, Meghan Markle miała konflikt z Kate Middleton. Rzekomo pierwszą kłótnię między księżnymi wywołały rajstopy.

Przed ślubem Meghan Markle był spór — czy świadkowe panny młodej powinny nosić rajstopy w upalny letni dzień. Zgodnie z protokołem świadkowe mają obowiązek nosić rajstopy.

Jednak Meghan Markle nalegała, że można się bez nich obejść, podczas gdy Kate Middleton nalegała, aby je nosić. W końcu Meghan Markle została upomniana.

Książę Charles udostępnił zdjęcie ze swoim dwuletniem wnukiem Louisem

Książę William o ojcowstwie. Jego słowa są bardzo nieoczekiwane

Ta dziewczynka naprawdę może być nazywana Roszpunką w prawdziwym życiu, bo ma niesamowite włosy