Gwiazda „Wspaniałego stulecia” Meryem Uzerli pokazała zdjęcie ojca swojego drugiego dziecka

Im mniej wiadomo o życiu osobistym celebryty, tym więcej emocji wywołuje każdy szczegół ujawniony opinii publicznej.

Przykładem tego jest gwiazda serialu „Wspaniałego stulecia” 37-letnia Meryem Uzerli.

Subskrybenci aktorki i tureccy dziennikarze stali się prawdziwymi detektywami i, jak się wydaje, w końcu odkryli nowego kochanka aktorki, od którego urodziła córkę Lily w styczniu tego roku.

Wcześniej było wiadomo, że Meriem spotyka się z amerykańskim biznesmenem, który przyleciał do Niemiec w interesach, ale po spotkaniu z aktorką nie mógł już się z nią rozstać i został w Berlinie.

Jednak ani jego nazwisko, ani to, jak wyglądał, nie były znane opinii publicznej.

A teraz wydaje się, że co najmniej jedna zagadka została rozwiązana – w sieci obliczono zdjęcie wybranej przez Meriem.

Mężczyzna wpadł w zdjęcia z urodzin najstarszej córki Uzerli, siedmioletniej Lary, które niedawno ukazały się na Instagramie aktorki. Chociaż zarówno sama Meryem, jak i mężczyzna byli ubrani w kostiumy karnawałowe, zgodnie ze szczególnymi cechami – fryzurą i gęstą brodą – subskrybenci mogli go wyśledzić i zidentyfikować na innych zdjęciach na blogu.

Faktem jest, że Meryem lubi fotografię i prowadzi osobny blog, na którym dzieli się swoimi reportażami i fotografią portretową.

Jedno ze zdjęć, które przypuszczalnie przedstawia ukochanego aktorki, zostało opublikowane w marcu 2019 roku. Na niej Meryem delikatnie przylgnął do mężczyzny siedzącego na krześle fryzjerskim. Turecki kanał telewizyjny D.

Myślę, że to ta sama osoba, co w jej ostatnim poście o urodzinach córki. Więc myślę, że to jej chłopak i ojciec jej drugiego dziecka. Uwielbiam jego styl! Dobra para, jeśli to prawda ”- napisał jeden z komentatorów.

Wydaje się, że domysły detektywów sieci zostały potwierdzone przez samą Uzerli. W opowiadaniu Meriem udostępniła wideo z pudełkiem czekoladek na Walentynki, które zostało ozdobione jej zdjęciami z jej nowym kochankiem, a także wspólnym zdjęciem, na którym zostały uchwycone obie córki aktorki.

Przypomnijmy, że Meryem nie stara się dostosować do tradycyjnych idei dotyczących roli i miejsca kobiet w społeczeństwie muzułmańskim.

Za to, że urodziła już dwoje nieślubnych dzieci (z ojcem Lary, tureckim biznesmenem Janem Ateshem, nie sformalizowała związku i zerwała z nim w ciąży), aktorka jest często krytykowana przez zwolenników patriarchatu.

Sama Meriem urodziła się w mieszanej rodzinie: jej matka jest Niemką, a jej ojciec jest Turkiem, więc w Turcji Uzerli również ma wielu fanów, którzy z zainteresowaniem śledzą życie aktorki. W konserwatywnym społeczeństwie muzułmańskim wielu uważa, że ​​jej styl życia stanowi zły przykład dla młodych ludzi.

Sułtanka Hürrem z serialu telewizyjnego „Wspaniałe stulecie” pokazała, jak wyglądała w wieku 16 lat

Roksolana już nie taka sama, jak była. Turecka aktorka Meriem Uzerli zmieniła się nie do poznania

Roksolana już nie taka sama, jak była. Turecka aktorka Meriem Uzerli zmieniła się nie do poznania