Teresa Lipowska o swoich planach na przyszłość. Czy gwiazda „M jak miłość” odejdzie z serialu

Serial „M jak miłość” jest bardzo popularny wśród obserwantów. Niedawno pojawiły się obawy o tym, że Teresa Lipowska odejdzie z serialu.

Aktorka ma już 83 lata i chyba nie ma już sił na aktorstwo. W niedawnym wywiadzie 83-letnia aktorka ujawniła prawdę o tym, jak się teraz czuje.

Lipowska na łamach „Twojego Imperium” zdradziła całą prawdę o tym, co się dzieje w jej życiu.

-To jest nieprawda. Ja już nie mam siły tego dementować. Jak można pisać, że odchodzę z serialu w momencie, gdy mój wątek jest bardzo ciepły i bardzo fajny?

Producenci M jak Miłość mówią, że nie wyobrażają sobie tego serialu beze mnie. Basia Mostowiak to jego korzeń – gdy mnie nie będzie, to znaczy, że serialu też nie będzie – powiedziała gwiazda „M jak miłość”.

W swoim wywiadzie Lipowska powiedziała, że nie chcę być problemem dla rodziny. Już ma nawet pomysł na swoją przyszłość.

Gwiazda „M jak miłość” jest teraz w doskonałym stanie zdrowia. Jednak kiedy przyjdzie Ten Moment, wolałaby spędzić ostatnie lata życia w domu opieki. Już go nawet wybrała.

-Jestem Ambasadorką Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie. Jest to miejsce, w którym można sobie powspominać.

Gdybym kiedyś w życiu znalazła się w sytuacji, że nie mogłabym radzić sobie sama, na pewno poszłabym do Skolimowa. Tam mogłabym porozmawiać z wieloma koleżankami seniorkami.

Na razie jednak nie ma takiej potrzeby, ponieważ w dalszym ciągu prowadzę aktywne życie i mam wiele pomysłów dotyczących pracy, gdy już skończy się pandemia — powiedziała Lipowska.

W nawiązaniu do wszystkiego Lipińska powiedziała, że zamierza się pracować dalej, bo ma tyle zdrowia, że każdy młody człowiek mógłby jej pozazdrościć.

-Dopóki Pan Bóg pozwala, jeżdżę na rowerze, chodzę na spacery i na kontrole lekarskie. Mam już swoje 83 lata, muszę dbać o to, żeby jak najdłużej pozostać sprawną — dodała.

Szymon Hołownia zamieścił na swoim Instagramie bardzo romantyczne zdjęcie. Kto zapozował z parą

Córka Agnieszki Osieckiej jeszcze nie oglądała żadnego odcinka serialu o matce. Co jest powodem tej decyzji

Małgorzata Rozenek słodko opowiada coś Heniowi. Najmłodsza pociecha rodziny zachwyca się wszystkim dookoła