Meghan Markle i książę Harry przygotowali obiad razem z członkami organizacji charytatywnej w Los Angeles

Niedawno książęta Sussex złożyli wizytę w organizacji charytatywnej Homeboy Industries w Los Angeles.

Organizacja ta dąży do poprawy sytuacji byłych więźniów i przestępców w Los Angeles, oferując im pracę, szkolenia, pomoc prawną i wsparcie w wychodzeniu z uzależnień.

Wraz z osobami, którym pomaga organizacja, 38-letnia Meghan Markle i 35-letni książę Harry przygotowali jedzenie w ramach inicjatywy #FeedHOPE.

Jej celem jest zapewnienie diety dla osób starszych i młodych w całym Los Angeles w czasie pandemii koronawirusa.

Meghan Markle dołączyła do tej organizacji w wieku 20 lat wraz ze swoją matką Dorią Ragland. A teraz zechciała przedstawić jej swojego męża.

„Książę i księżna Sussex byli po prostu Harrym i Meghan dla wszystkich. Wzięli się do roboty wraz z naszymi pracownikami w piekarni i kawiarni.

Była to okazja do nawiązania prawdziwych relacji ” – powiedział ojciec Greg Boyle, dyrektor organizacji. Menedżerka Homeboy Industries, Mariana Enriquez, dodała, że Harry i Meghan byli bardzo mili.

Podczas rozmowy z pracownikami organizacji książę Harry, zapominając o zasadach bezpieczeństwa, próbował uspokoić kobietę, która niedawno straciła ojca.

„Po prostu ją przytulił. To było bardzo poruszające” – powiedział ojciec Greg Boyle.

Dobrze poinformowana osoba opowiedziała o kłótni księcia Harry’ego z królową Elżbietą II o Meghan Markle w przeddzień ślubu

Meghan Markle i książę Harry nadal używają królewskiego logo. Nawet po Megsit

Ciocia księcia Harry’ego o jego nowym życiu z Meghan Markle w USA. „Mam nadzieję, że będą szczęśliwi”