Horoskop na 17 lipca 2020. Co nas czeka

Baran

Dzisiaj Baran będzie zależał od sytuacji, nastroju, samopoczucia. Możesz rozmawiać z bliskimi na delikatne tematy. Jeśli twoje zamiary lub metody są wątpliwe, możesz być ujawniony, nie jest wykluczony osobisty konflikt z osobą z najbliższego otoczenia.

Byk

Dzień zapowiada Bykom krótkie wycieczki lub spacery, dobre wiadomości, ożywienie więzi z krewnymi lub starymi przyjaciółmi. Dobry czas na negocjacje biznesowe, jeśli twoi partnerzy cię znają. Sytuacja wymaga zaufania. Odpowiedni czas na rozmowy rodzinne, prywatne spotkania, korespondencję osobistą, prywatne konsultacje.

Bliźnięta

Dzisiaj Bliźniętom nie będzie łatwo, ponieważ muszą dążyć do osiągnięcia sprzecznych celów. Z jednej strony warto odpierać jawne lub ukryte ataki, z drugiej zaś strony nie akceptować tego, co jest zbyt osobiste. Należy wykluczyć inicjatywę.

Rak

Dzisiaj Rakom warto skorzystać ze swojej elokwencji i towarzyskości, a także naturalnego instynktu. Mogą wystąpić komplikacje w podróży, komunikowaniu się z obcokrajowcami. Nie jest to najlepszy czas na wybór przyjaciela lub kraju zamieszkania.

Lew

Dziś gwiazdy nie zalecają Lwom ufać ludziom i okolicznościom: z różnych powodów mogą zawieść. Lepiej nie być perfekcyjnym. Aby porozmawiać o tym, co ciebie martwi, musisz znaleźć odpowiedni moment, bezpieczne miejsce i rozmówcę, który cię zrozumie.

Panna

W tym dniu ważne jest, aby Panny postrzegali zarówno dobre, jak i złe strony swoich rozmówców. Wiele zależy od tego, na co obstawiasz w komunikowaniu się z konkretną osobą. Możesz pozostać zarówno lojalnym przyjacielem, jak i konkurentem. Odpowiedni moment na dialog, porady psychologiczne, rozmowę o duchowości.

Waga

Gwiazdy zalecają Wagom zachować przez cały dzień czujność, a także, jeśli to możliwe, ruchliwość. Dzień zapowiada pilne sprawy, kłótnię, chorobę, zachciankę lub inne komplikacje. Jeśli kłopoty ominęły cię lub twoich podopiecznych wczoraj, istnieje ryzyko, że zmierzysz się z nimi dzisiaj.

Skorpion

Dziś Skorpiony są gotowi na hojność, ale tego może nie wystarczyć. Aby uzyskać to, czego chcesz, będziesz musiał skorzystać z dodatkowych technik. Gwiazdy zalecają, aby nie dać się ponieść manewrom, ponieważ głównym czynnikiem nadal będą uczucia. Ważna jest prawdziwa intymność, poufna atmosfera.

Strzelec

W tym dniu gwiazdy zalecają Strzelcowi unikać kłótni. Dzień jest odpowiedni na rozmowy rodzinne na złożone tematy (dziedziczenie, pomoc krewnym, ochrona własności, zakup lub podział mieszkania), ale należy zachować ostrożność.

Koziorożec

Tego dnia Koziorożce napotkają oczywiste lub ukryte przeszkody na drodze do spełnienia swoich dobrych intencji. Jeśli jesteś całkowicie pewny swojej słuszności i nie zmienisz się przy podejmowaniu decyzji, gwiazdy zalecają nie zatrzymywać się: sukces zostanie osiągnięty dzisiaj, albo najpóźniej jutro. Nie warto odkładać trudnej sprawy, niebezpiecznej podróży lub nieprzyjemnego spotkania.

Wodnik

Dziś możesz zostać narażony na uszkodzenie mienia, oszustwo, kradzież. Obawy dotyczące podatków i grzywien nie są wykluczone. Dodatkowe zarobki są możliwe dzięki krewnym, byłym przełożonym lub dawnym kolegom, pracującym w dziedzinie usług prywatnych.

Ryby

Dzisiaj Ryby są impulsywne, wrażliwe i podatne na zachcianki. Wiele Ryb zadaje sobie pytania dotyczące kłopotów i kłótni. Twoje mocne strony to entuzjazm, elastyczność, intuicja, elokwencja.

Cztery znaki zodiaku, których nie można oswoić. Nie da się złapać wiatru

Rytuały, które należy wykonać w czasie rosnącego księżyca, aby poprawić swoje życie

Znaki zodiaku, dla których w czerwcu nieoczekiwanie zacznie się nowe życie