Horoskop na 16 lipca 2020. Co nas czeka

Baran

Dla Barana ten dzień rozpocznie się od chwili wolności. Pozostanie potrzeba w przyjaźni. Po południu możesz zaktualizować swoje plany na najbliższe dni. Musisz być ostrożny, w przeciwnym razie ryzykujesz, że staniesz się ofiarą czyjejś „gry”.

Byk

Tego dnia należy unikać niedbalstwa i pośpiechu. Rano istnieje duże ryzyko impasu. W drugiej połowie dnia gwiazdy zalecają bardziej angażować się w sprawy osobiste. Pojawi się dynamizm, okazja do eksperymentowania lub komunikowania się.

Bliźnięta

Druga połowa dnia wymaga ostrożności. Wtedy wzrasta ryzyko oszustwa, intrygi i manipulacji. Trudniej będzie trzymać się uczciwej, otwartej taktyki. Wszelkie nieporozumienia w sferze miłosnej będą miały zły wpływ na twoją pozycję osobistą. Może to wpłynąć na twoją reputację, karierę, portfel, dobre samopoczucie lub wiarę w ludzi.

Rak

Dzisiaj w drugiej połowie dnia czeka na Raka przypływ energii. Będzie entuzjazm w sprawach biznesowych, energia do podróży, inspiracja do pracy literackiej, zainteresowanie badaniami, poszerzanie horyzontów. Gwiazdy przypominają nam, że na każdej z tych ścieżek znajdują się podwodne rafy i zalecają ci lepiej prowadzić swój statek na wzburzonych wodach.

Lew

Dzisiaj Lwy w drugiej połowie dnia muszą rozpoznawać ukryte zagrożenia. Niepewność wzrośnie pod każdym względem. Możliwe pogorszenie stanu zdrowia. Pożądane jest, aby mieć możliwość wycofania się lub innego manewru w trudnych sytuacjach, w przypadkowym towarzystwach.

Panna

Dziś gwiazdy ostrzegają Panny przed naiwnością. Nie zrozumiesz w pełni motywów działań innych ludzi. Ludzie wokół będą mieli swoje tajemnice i słabości. Rozmawiając z tobą, inna osoba może wciągnąć cię w intrygę lub mimowolnie zwabić cię w pułapkę. Nie najlepszy dzień na pierwszą randkę.

Waga

Dzisiaj wymagana jest dokładność nawet w prostych czynnościach (domowych, technicznych, medycznych). Możliwe problemy ze zwierzętami, narzędziami. Istnieje duże niebezpieczeństwo otrzymania wątpliwych usług niskiej jakości. Wzrasta ryzyko poparzeń, zatruć.

Skorpion

W drugiej połowie dnia Skorpiony będą w swoim żywiole, ale nie będą w pełnej harmonii ze sobą i światem. Nawet jeśli jesteś mistrzem swej sprawy lub przebywasz w znajomym, otoczeniu czekają na ciebie problemy. Będą komplikacje w sprawach biznesowych, finansowych, miłosnych. Potrzebujesz przebiegłości lub elastyczności.

Strzelec

Dzisiaj ziemia pod stopami Strzelca staje się coraz bardziej chwiejna. Dzień będzie pełen manipulacji, prowokacji, intryg. Każdy związek nie będzie wolny od kłótni. Możliwe problemy w rodzinie, małżeństwie. Nie najlepszy moment na bliskość w związku miłosnym.

Koziorożec

Koziorożec nie powinien oczekiwać wiele od siebie i innych. Dzień jest pełen przeszkód, na przykład wycieków i awarii, chorób, spóźnień, złej obsługi. Możliwe kaprysy zwierząt domowych, intrygi ze strony kolegów, krewnych, sąsiadów, towarzyszy.

Wodnik

Dzisiaj Wodnik musi zwrócić uwagę na sferę finansową i biznesową oraz na jej moralną stronę — na przykład na przejrzystość umów. Taka subtelność stanie się „testem lakmusowym” dla innych aspektów twojego życia, ujawni oczywiste błędy w twoich relacjach. Nie warto robić zakupy; możliwe oszustwo lub inna komplikacja.

Ryby

Ryby lepiej spędzić rano w samotności, a po południu przejąć kontrolę nad swymi uzależnieniami, urazami i złymi nawykami. Pobłażanie swoim słabościom zrujnuje dobre plany i przyczyni się do irytującego efektu ubocznego: urazu, stresu, kłótni, bólu. Staraj się unikać alkoholu i silnych leków.

Cztery znaki zodiaku, których nie można oswoić. Nie da się złapać wiatru

Rytuały, które należy wykonać w czasie rosnącego księżyca, aby poprawić swoje życie

Znaki zodiaku, dla których w czerwcu nieoczekiwanie zacznie się nowe życie