Mateusz Morawiecki powiedział co z tegorocznym Sylwestrem. Jego słowa zaskakują

Do Polaków dotarła kolejna informacja dotycząca … Sylwestra.

Mateusz Morawiecki wypowiedział się na temat 31 grudnia. Premier pod czas transmisji na żywo wypowiedział się na temat tegorocznego Sylwestra.

To, co usłyszeli Polacy, okazało się sporym zaskoczeniem dla wszystkich.

Nareszcie zbliża się ku końcowi ten znienawidzony 2020 rok, a to znaczy, że coraz bliżej jest impreza sylwestrowa. Jednak do końca nie wiadomo czy odbędzie się ona w ogóle.

Wszystko z powodu koronawirusa, który już zrujnował Polakom dużo planów. Przypomnimy sytuację z tegorocznym Wszystkich Świętych. Premier w ostatniej chwili ogłosił zamknięcie cmentarzy.

W środę, 4 listopada, pod czas transmisji na żywo, premier odpowiadał na różne pytania ludzi. Jedna z internautek wprost zapytała, czy „rząd ma zamiar odwołać Sylwestra za pięć dwunasta”.

Odpowiedź Morawieckiego była również zaskakująca. Premier radzi, by nie planować czegoś, bo sytuacja z epidemią rozwija się bardzo dynamicznie i nikt nie wie, co czeka na nas już jutro.

– Lepiej nie szykować się na hucznego Sylwestra ze znajomymi i przyjaciółmi, ponieważ pandemia żyje, rozwija się — powiedział premier.

– Nie robić zakupów pod kątem targowisk bożonarodzeniowych, bo to źródło zakażenia — dodał.

Mateusz Morawiecki poinformował o nowych obostrzeniach. Dotyczą oni salonów kosmetycznych i fryzjerskich

Pewna tajemnica rodziny Martyniuków ujrzała światło dzienne. Poszło o byłej synowej

Andrzej Duda podjął ostateczną decyzję. Chodzi o konkretną grupę ludzi