Księżniczka Eugenia pogratulowała mężowi Jackowi Brooksbankowi urodzin. Wnuczka królowej Wielkiej Brytanii podzieliła się także nowym zdjęciem syna

Wczoraj mąż 31-letniej księżniczki Eugenii Jack Brooksbank obchodził swoje 35 urodziny.

Na cześć tego wnuczka królowej Elżbiety II udostępniła nowe zdjęcia ich syna Augusta, który urodził się 9 lutego.

W kadrze dziecko zostaje uchwycone ze szczęśliwym ojcem.

Jesteś niezwykły. Wszystkiego najlepszego, kochanie – pogratulowała mężowi.

Dzieciak pary już stał się prawdziwą gwiazdą na Instagramie swojej mamy. Prawie wszystkie jej ostatnie posty nie są kompletne bez jego udziału.

Pomimo królewskiego protokołu Eugenia prowadzi osobisty blog i dzieli się szczegółami życia rodzinnego.

Znawcy zauważają, że wnuczka królowej Wielkiej Brytanii z pewnością szanuje i honoruje rodzinne tradycje, ale ona sama chce żyć normalnie. Chce tego samego dla swojego syna.

Księżniczka Eugenia poznała Jacka Brooksbanka podczas wakacji w Szwajcarii, gdzie jeździli na nartach. Pobrali się w 2018 roku po ośmiu latach związku. Para pobrała się w kaplicy św. Jerzego w zamku Windsor.

Jack Brooksbank pochodzi ze zwykłej rodziny. Przez pewien czas był menadżerem słynnego nocnego klubu w Londynie Mahiki (odwiedzali go niegdyś książęta William i Harry), a następnie został ambasadorem marki tequili George’a Clooneya.

Bill i Melinda Gates rozwiedli się po 27 latach małżeństwa. Podano powód ich separacji

Dlaczego książę William nie może wybaczyć Meghan Markle za sposób, w jaki zachowywała się z Kate? Czego można się po nim spodziewać

Ojciec Tadeusz Rydzyk jest bardzo zmartwiony i prosi o modlitwę w swojej intencji. Co się dzieje