„Od słodkich chłopców do brutalnych przystojnych mężczyzn”. Gwiazdy, które z wiekiem stały się jeszcze bardziej atrakcyjne

Wielu mężczyzn nie odczuwa kompleksów związanych ze swoim wyglądem i nie boi się jeszcze starzenia.

Gwiazdy z tej kolekcji udowadniają, że przez lata stawały się coraz bardziej atrakcyjne.

Matthew McConaughey

Kiedyś McConaughey był zaproszony wyłącznie do filmów komediowych.

Reżyserzy widzieli w nim tylko „australijskiego surfera”.

Ale w ostatniej dekadzie wszystko się zmieniło: Matthew powierzono obrazy kilku dramatycznych postaci i wykonał świetną robotę ze swoich obowiązków.

Otrzymał także Oscara i Złoty Glob. Aktor wygląda po prostu wspaniale.

Colin Farrell

Aktor ma 44 lata, ale regularnie trafia na listę najbardziej atrakcyjnych mężczyzn. Kobiety uważają go za niesamowicie seksownego.

Jest oczywiste, że Farrell zaczął otrzymywać nagrody już w wieku dorosłym, kiedy zaczął otrzymywać obiecujące role. Po prostu zadziwia swoim wdziękiem i niesamowitą energią.

Bradley Cooper

Pierwszym projektem, w którym brał udział Cooper, był „Seks w wielkim mieście”. Od czasu nakręcenia tego serialu mężczyzna tylko stał się ładniejszy. Przestał być nastolatkiem, zamieniając się w atrakcyjnego i czarującego mężczyznę, którego podziwiają kobiety.

Udało mu się podbić serca takich celebrytów jak Renee Zellweger i Irina Shayk.

Joaquin Phoenix

Przerażające jest myślenie o tym, co Joaquin musiał zrobić w tej czy innej roli. Albo stracił na wadze z powodu omdlenia, potem musiał ciężko pracować, aby zbudować masę mięśniową.

Kochamy go takim, jakim jest teraz – w dobrej formie, wyrafinowanym w życiu, a jego siwe włosy i zarost są dla niego idealne.

Tom Hardy

Nie znaczy to, że Tom był wcześniej seksowny – nosił długie włosy, założył opaskę na głowę, a także w zabawny sposób uniósł brwi.

W wieku 43 lat Hardy został przekształcony na lepsze. Teraz wygląda brutalnie i jasno.

Chris Hemsworth

Chris jest w związku z aktorką Elsą Pataky od ponad 10 lat. Taka lojalność jest po prostu niesamowita, ponieważ mężczyzna ma wielu fanów, którzy chcą przyciągnąć jego uwagę.

Warto zauważyć, że na początku swojej kariery przyszły Thor wyglądał bardziej jak członkowie zespołów muzycznych. Ale w wieku 37 lat rozkwitł, stał się charyzmatyczny i rozpoznawalny.

Ryan Gosling

W młodości Ryan nie był tak zauważalny jak teraz: nie rozwinął jeszcze swojego przebiegłego wyglądu, nie różnił się pewnością siebie. Nie wiedział, czy uda mu się osiągnąć sukces aktorski.

W wieku 40 lat Gosling wygląda bardziej atrakcyjnie i męsko. Zastanawiam się, co będzie za 10 lat?

James Mcavoy

James przeszedł długą drogę: najpierw był księdzem, potem wojskowym, a potem aktorem filmowym. Nawiasem mówiąc, wcześniej mógł dobrze pasować do jakiejś sagi o wampirach.

Popularność przyniosła Jamesowi rolę w filmie „Błoto”, o którym dyskutowano od dawna. Wizerunek znęcanego przez czas łobuza

jest dla niego całkiem odpowiedni.

Daniel Day-Lewis

Ten człowiek został uznany przez magazyn Time za jednego z najbardziej wpływowych na planecie. Jest jedynym aktorem, który zdobył trzy Oscary. Daniel jako mężczyzna jest bardzo atrakcyjny.

Nie lubi występować publicznie i bardzo skrupulatnie dobiera dla siebie nowe role. Z każdym rokiem staje się atrakcyjniejszy i odważniejszy.

Księżniczka Eugenia pogratulowała mężowi Jackowi Brooksbankowi urodzin. Wnuczka królowej Wielkiej Brytanii podzieliła się także nowym zdjęciem syna

Bill i Melinda Gates rozwiedli się po 27 latach małżeństwa. Podano powód ich separacji

Dlaczego książę William nie może wybaczyć Meghan Markle za sposób, w jaki zachowywała się z Kate? Czego można się po nim spodziewać