Dlaczego książę William nie może wybaczyć Meghan Markle za sposób, w jaki zachowywała się z Kate? Czego można się po nim spodziewać

Po skandalicznym wywiadzie z Meghan Markle i księciem Harrym Oprah Winfrey, w którym przedstawili rodzinę królewską w złym świetle, stosunki książąt Sussex z krewnymi wyraźnie się pogorszyły.

Jednak niektóre z nich zostały pogodzone.

Wygląda więc na to, że Kate Middleton wybaczyła również bratu swojego męża, którego Meghan Markle oskarżyła o doprowadzenie jej do łez w przeddzień ślubu.

Jednak książę William, według wtajemniczonych, nie jest gotowy wybaczyć księżnej Sussex tego, co powiedziała o jego żonie.

Według królewskiego źródła jest głęboko zasmucony, że Meghan pozwoliła sobie na publiczny atak na Kate.

LONDON, ENGLAND – APRIL 25: Prince William, Duke of Cambridge, Meghan Markle and Prince Harry attend an Anzac Day service at Westminster Abbey on April 25, 2018 in London, England. (Photo by Eddie Mulholland – WPA Pool/Getty Images)

Przede wszystkim William nie może pogodzić się ze sposobem, w jaki Meghan traktowała jego żonę. Kate próbowała pomóc Meghan w uporządkowaniu królewskich obowiązków, ale jej wysiłki były ciągle błędnie interpretowane. Ale publiczne obwinianie Kate za spowodowanie jej płaczu było „nie do pochwały”. Megan doskonale zdawała sobie sprawę, że Kate nie byłaby w stanie z nią walczyć – zauważył.

Mówi się, że książę William od samego początku miał wątpliwości co do ukochanej swojego młodszego brata – prosił go, aby się nie spieszył i nie podejmował pochopnych decyzji. Martwił się również, że Meghan Markle bardziej interesuje się własnym życiem niż interesami rodziny królewskiej.

Książę Wilhelm rzekomo zatwierdził decyzję królowej Elżbiety II o zakazie pożyczania biżuterii przez Meghan z królewskiej kolekcji.

Na pogrzebie księcia Filipa książęta Harry i William po raz pierwszy spotkali się osobiście po sensacyjnym wywiadzie z książętami Sussex. Zachowywali dyskrecję, ale mimo to rozmawiali osobiście. Ponadto dużą rolę w ich zawieszeniu odegrała Kate Middleton, która próbowała załagodzić sytuację i dała im możliwość komunikacji.

Następnym razem bracia mają się spotkać w lipcu, kiedy książę Harry wróci do domu, aby wziąć udział w odsłonięciu rzeźby ku czci księżnej Diany. Ale Megan prawdopodobnie wkrótce nie zobaczy krewnych swojego męża – teraz przygotowuje się na narodziny drugiego dziecka.

Ojciec Tadeusz Rydzyk jest bardzo zmartwiony i prosi o modlitwę w swojej intencji. Co się dzieje

Czego według znaków ludowych nie można robić 29 kwietnia? Warto wiedzieć, aby uniknąć kłopotów

Super Księżyc 27 kwietnia. Co musisz wiedzieć, aby dzień przebiegał idealnie