Komu, według znaków, nie można ufać strzyżeniu

Przesądy związane ze strzyżeniem.

Często nie myślimy o wpływie strzyżenia na nasze życie, ale przesądy sugerują, że zła procedura transformacji może mieć szkodliwy wpływ na ludzkie zdrowie i los. Wybór odpowiedniego fryzjera to poważna i ważna kwestia.

Bliskim

Zgodnie z powszechnym przekonaniem, krewnym przez krew i zbieg okoliczności (na przykład małżeństwo) surowo zabrania się podnoszenia nożyczek, jeśli członek rodziny siedzi przed lustrem.

Obcinając córce włosy, matka może odebrać jej kobiece szczęście. Ta sama zasada dotyczy ojca i syna.

Bawiąc się w salonie kosmetycznym, dzieci skracają życie swoich rodziców. Nawiasem mówiąc, dotyczy to również dorosłych, jeśli zdecydują się zrobić loki swoich starszych mam i tatusiów.

Po ślubie para tworzy jedno biopole, które może zostać zniszczone, jeśli jedna z par zdecyduje się przeciąć drugą. Zwykle żona obcina włosy mężowi.

W efekcie mężczyzna będzie miał kłopoty w pracy, co może podważyć jego witalność, pewność siebie. W końcu do rodziny dotrą kłótnie i konflikty, druga połowa zacznie zdradzać i może wkrótce całkowicie opuścić rodzinę.

Samego siebie

Uważa się, że włosy zawierają naszą siłę życiową. Obcinając własne włosy, deformujemy własne pole energetyczne, co prowadzi do gwałtownego skrócenia oczekiwanej długości życia i przyspiesza drogę do innego świata.

Dodatkowo ta akcja blokuje kanały pieniężne, a sam fryzjer może pozbyć się wszystkich oszczędności. Według znaków dziewczęta tracą atrakcyjność dla przedstawicieli płci przeciwnej i mogą pozostać starymi dziewicami.

W pełni księżyca

Istnieje wiele znaków związanych z Księżycem. Ezoterycy zalecają rezygnację z wizyty w salonie kosmetycznym podczas pełnej fazy satelity Ziemi. Ciemne siły przenikają przez otwarty portal i jest to idealny czas na rytuały czarnej magii.

Fryzura w pełni księżyca spowoduje pogorszenie stanu zdrowia. W takich momentach łatwiej wyrządzić szkody, rzucić klątwę, bo wystarczy jedno ścięte włosy.

Dlatego przesądy pokazują, że najlepiej jest strzyc włosy w domu, wtedy wrogowi trudniej będzie dostać się do ukochanego loka.

Kogoś

Każdy ma swoją własną aurę, którą można przekazać innym. Musisz być bardzo ostrożny przy wyborze mistrza, który będzie pracował z twoimi lokami, ponieważ wpuszczasz go do swojego biopola.

Specjalista powinien lubić Cię jako osobę, nie wywoływać antypatii, negatywnych emocji. Najlepiej, jeśli w trakcie pracy jest w dobrym nastroju. Staraj się unikać fryzjerów, którzy są znacznie starsi od Ciebie: mogą odebrać Ci młodość.

Przesądy związane z obrączkami ślubnymi

Przesądy związane z obrączkami ślubnymi

Kto poza osobami niezamężnymi nie może trzymać w domu kaktusa