Kate Middleton zatrudniła nową prywatną asystentkę. Kto ta tajemnicza dama

38-letnia Kate Middleton zatrudniła nową osobę do swojego zespołu- Hannah Cockburn-Logie.

Zgodnie z jej profilem w sieci społecznościowej LinkedIn, Hannah objęła to stanowisko na początku miesiąca i jest teraz odpowiedzialna za organizację harmonogramu pracy Kate i jej spotkań, a gdy tylko skończy się kwarantanna i życie wróci na właściwe tory, będzie jej towarzyszyć.

Hannah Cockburn-Logie

Hannah już miała okazję współpracować z książętami Cambridge — zorganizowała siedmiodniową wycieczkę członków rodziny królewskiej do Indii i Bhutanu w 2016 roku i towarzyszyła im w podróży.

Najwyraźniej wywarła na małżonkach dobre wrażenie, a kilka lat później Kate postanowiła znów z nią współpracować.

Hannah Cockburn-Logie może pochwalić się 20-letnim doświadczeniem w pracy w Ministerstwie Spraw Zagranicznych i Wspólnoty Narodów. W 2017 r. otrzymała Order Imperium Brytyjskiego za promowanie współpracy między Wielką Brytanią a Indiami.

SYDNEY, AUSTRALIA – APRIL 20: Catherine, Duchess of Cambridge arrives at St Andrew’s Cathedral for Easter Sunday Service on April 20, 2014 in Sydney, Australia. The Duke and Duchess of Cambridge are on a three-week tour of Australia and New Zealand, the first official trip overseas with their son, Prince George of Cambridge. (Photo by Brendon Thorne/Getty Images)

Wcześniej stanowisko osobistej sekretarki Kate Middleton zajmowała Catherine Quinn, która zrezygnowała z niego sześć miesięcy temu po dwóch latach współpracy z księżną. Przed nią przez 10 lat asystentką żony księcia Williama była Rebecca Priestley.

Catherine Quinn

Oprócz Cockburn-Logie do grona najbliższych współpracowników księżnej należą także jej stylistka Natasha Archer, niania ich dzieci Maria Teresa Turrion Borrallo i fryzjerka Amanda Cook Tucker.

Kate Middleton jest zaskoczona zdradą redaktora naczelnego magazynu „Tatler”, który był przyjacielem rodziny

Dzieci Kate Middleton i księcia Williama będą kontynuować naukę w domu nawet po zakończeniu kwarantanny

Księżna Kate ma już serdecznie dość Meghan i unika jej towarzystwa jak ognia! Zobacz, co się wydarzyło