Księżna Kate ma już serdecznie dość Meghan i unika jej towarzystwa jak ognia! Zobacz, co się wydarzyło

Księżna Kate i Meghan Markle od wielu miesięcy są bacznie obserwowane przez media, a także miłośników rodziny królewskiej, a wszystko za sprawą konfliktu, który rzekomo między nimi trwa. Ostatnio tabloidy doniosły, że księżna Kate ma już serdecznie dość Meghan i unika jej towarzystwa jak ognia! Zobacz, co się wydarzyło.

Ostatnie miesiące, to czas gorących plotek wokół brytyjskiej rodziny królewskiej, a konkretnie rzekomego konfliktu na linii księżna Meghan Markle – księżna Kate.

Mówi się o „zaciekłości” i „poważnym kryzysie”, a także o tym, że kiepskie relacje obu pań poróżniły całą rodzinę. I choć pogłoski zostały oficjalnie zdementowane przez Pałac Buckingham, dziennikarze nie przestają drążyć tematu.

Księżna Kate i Meghan Markle pojawiły się na finale kobiecego Wimbledonu. Panie nie tylko usiadły obok siebie i oglądały rozgrywki, ale także komentowały wydarzenia na boisku, głośno się przy tym śmiejąc.

Wydawało się więc, że księżne doskonale bawią się w swoim towarzystwie, wyglądało to, jakby próbowały udowodnić, że konflikt między nimi, o którym jakiś czas temu na bieżąco informowała kolorowa prasa, wcale nie istnieje. Czy aby na pewno?

Dlaczego księżna Kate nie lubi Meghan Markle?

Podobno Księżna Kate unika kontaktu z Meghan Markle! Nie chce nawet przebywać z nią w tym samym miejscu, dlatego nie spieszy się z wizytą w pałacu Balmoral, gdzie co roku, latem, na zaproszenie królowej Elżbiety II, czas spędzają członkowie rodziny królewskiej.

Meghan Markle miała urazić księżną Kate komentarzem, dotyczącym najnowszej okładki magazynu Vogue, księżna Sussexu była odpowiedzialna za wrześniowe wydanie. Na pierwszej stronie zamieściła zdjęcie piętnastu inspirujących kobiet. Meghan nie chciała wystąpić na okładce. Stwierdziła, że jest to zarozumiałe i samochwalcze.

Słowa aktorki bardzo dotknęły żonę Williama, ponieważ Kate, podobnie jak księżna Diana, prezentowała się na pierwszej stronie tegoż magazynu. Ponadto Meghan i Harry mieli urazić księżną wypowiedzią o dzieciach.

Brat Williama wyznał w magazynie Vogue, że chce chronić planetę przed przeludnieniem, a co za tym idzie Meghan urodzi tylko jeszcze jedno dziecko. Księżna Kate i książę William doczekali się trójki potomstwa. Według Kate ta wypowiedź nigdy nie powinna mieć miejsca, bo nie przystaje członkowi rodziny królewskiej!