Dzieci Kate Middleton i księcia Williama będą kontynuować naukę w domu nawet po zakończeniu kwarantanny

Od połowy maja Wielka Brytania rozpoczęła stopniowe łagodzenie kwarantanny wprowadzonej z powodu pandemii koronawirusa.

Od 13 maja do pracy powróciło wielu budowniczych i pracowników fabryk, a od 1 czerwca planowane jest wznowienie pracy szkół i przedszkoli.

W ten sposób wszyscy uczniowie gimnazjum będą musieli wrócić na miesiąc do nauki przed rozpoczęciem letnich wakacji, które rozpoczynają się w lipcu.

Ponownie czeka szkoła i na pięcioletnią córkę Kate Middleton i księcia Williama, Charlotte — jej szkoła Thomas’s Battersea, podobnie jak reszta brytyjskich instytucji edukacyjnych, przygotowuje się już do otwarcia po złagodzeniu kwarantanny.

Charlotte jako uczennica klasy przygotowawczej będzie musiała wrócić do zajęć, ale jej sześcioletni brat George, który studiuje już w drugiej klasie, będzie mógł kontynuować naukę zdalnie.

Pomimo zasad, Charlotte może nie dołączyć do kolegów z klasy. Faktem jest, że jej rodzice nie planują wysłać córki do szkoły wraz z rówieśnikami, ale chcą kontynuować naukę w domu wraz z George’em.

Kate i William chcą, aby ich dzieci wróciły do szkoły w tym samym czasie, więc nie planują ich rozdzielać, aby uniknąć stresu.

Nawiasem mówiąc, nie wpłynie to wyraźnie na wyniki w nauce dzieci. Wcześniej Kate Middleton powiedziała dziennikarzom, że nie daje Charlotte i George’owi żadnych odpustów na kwarantannie — w domu dzieci nadal angażują się nawet w święta.

Książę Cambridge nazwał ten proces zabawą, a księżna dodała, że nie jest to wcale tak łatwe, jak mogłoby się wydawać z zewnątrz.

Osoba wtajemniczona w przyczyny „Megsit”. Meghan Markle była przekonana, że w Pałacu pojawił się spisek przeciwko niej

Książę Harry poprosił księcia Karola o pieniądze

Odkryto sekret idealnej skóry Elżbiety II