Kate Middleton jest zaskoczona zdradą redaktora naczelnego magazynu „Tatler”, który był przyjacielem rodziny

Skandal wokół artykułu o 38-letniej Kate Middleton, opublikowanego w najnowszym numerze brytyjskiego magazynu „Tatler” z nagłówkiem „Catherine the Great”, nadal nabiera tempa.

Jest to artykuł dziennikarki Anny Pasternak, w którym autorka krytykuje księżną. Materiał mówi, że Kate czuje się zmęczona i przytłoczona nowymi obowiązkami, które spadły na nią po Megsit, a także o wielu innych sprawach.

Przedstawiciele brytyjskiej rodziny królewskiej stwierdzili już, że artykuł zawiera szereg nieścisłości i fałszywych informacji, a sama Kate Middleton postanowiła pozwać brytyjski magazyn.

Jak informują blisko związane z rodziną królewską źródła, Kate Middleton ma pretensje do redaktora naczelnego magazynu „Tatler” Richarda Dennena za umożliwienie opublikowania tego materiału.

Według źródła zbliżonego do rodziny królewskiej księżna była zszokowana zdradą Dennena, którego uważała za bliskiego przyjaciela ich rodziny – razem z nim Kate i William dwukrotnie spędzali wakacje.

Krążą pogłoski, że Middleton czuje się „obrażona i zdenerwowana”, ponieważ nie spodziewała się takiej złośliwości od Richarda.

W tym samym czasie Richard Dennen argumentował, że przed opublikowaniem tego materiału osobiście omawiano go z księżną i jej mężem. Zaprzeczają, że wiedzieli o tym, co oczywiście nie jest prawdą.

Przypomnijmy, że w artykule, który wywołał skandal, chodzi nie tylko o problemy Kate Middleton z powodu jej królewskich obowiązków, które nagle spadły na nią, ale także o jej zaburzeniach odżywiania, które sprawiają, że wygląda „przerażająco wyczerpana”, jak kiedyś wyglądała księżna Diana.

Materiał krytykuje także rodzinę i dzieci Middleton oraz ujawnia szczegóły jej złych relacji z Meghan Markle. W szczególności opisuje kłótnię, która rzekomo miała miejsce między dwiema księżnymi w przeddzień ślubu Harry’ego i Meghan z powodu wyboru stroju dla księżniczki Charlotte.

Dzieci Kate Middleton i księcia Williama będą kontynuować naukę w domu nawet po zakończeniu kwarantanny

Książę William o ojcowstwie. Jego słowa są bardzo nieoczekiwane

Książę Charles udostępnił zdjęcie ze swoim dwuletniem wnukiem Louisem