Kate Middleton pokazała nową fryzurę podczas kolejnej wideokonferencji

Wczoraj wieczorem 38-letnia Kate Middleton ponownie miała rozmowę za pomocą łącza wideo ze swojej rezydencji Anmer Hall w Norfolk, gdzie ostatnie miesiące spędziła w izolacji z mężem i dziećmi.

Księżna Cambridge odbyła wirtualne spotkanie na platformie Zoom z księżną Camillą Parker-Bowles i przedstawicielami hospicjów dla dzieci w Wielkiej Brytanii.

Rozmowa miała miejsce w ramach Children’s Hospice Week, który odbywa się co roku od 22 do 28 czerwca.

Podczas tej rozmowy Kate Middleton podkreśliła nieoceniony wkład pracowników hospicjum w ten trudny dla całego świata czas, a także podziękowała im za ich oddaną pracę.

Kate Middleton pokazała nową fryzurę. Nie zwijała dużych loków, które stały się już integralną częścią jej stylu. Tym razem sprawiła, że włosy były proste.

Wielu widzów transmisji również zauważyło, że tym razem włosy Kate wyglądały nieco ciemniej niż podczas jej pierwszego publicznego pojawienia się po izolacji, i zasugerowało, że farbowała je w warunkach domowych.

Podczas wideokonferencji Kate Middleton miała na sobie szmaragdową sukienkę Diane von Furstenberg.

W tym stroju księżna pojawiła się już kilkakrotnie w 2011 roku — początkowo Kate nosiła sukienkę podczas podróży do Kanady i Kalifornii, a następnie pojawiła się w niej podczas przedślubnej kolacji Zary Phillips i Mike’a Tyndalla w Edynburgu.

Meghan Markle i książę Harry nadal używają królewskiego logo. Nawet po Megsit

Ciocia księcia Harry’ego o jego nowym życiu z Meghan Markle w USA. „Mam nadzieję, że będą szczęśliwi”

Była dziewczyna księcia Harry’ego Cressida Bonas narzeka, że po zerwaniu z nim zaczęto ją nazywać It-Girl